Гостра на язик• Изменено 16 июля 2024

Душ прийняти не можуть…!!?? Ну і проблеми у людей(((

Ви серйозно??? Хто ці люди, що завивають на такі теми?
Це ті, що люблять писати- живу сьогоднішнім днем, заначок не збираю, екофлоу не купую…дрова не рубаю…
«Нічого не роблю- тільки критикую» це ви, ті хто скиглить тут про світло!
Тисячі людей душ прийняти не можуть бо хати не мають через москалів, і змушені по світам їздити і їх за це тут ще й хейтять
А душ - проблема?
Читаю топову тему з зла не вистачає, люди Ви не розумієте що у нас ВІЙНА з 22го року!!!
Це ще квіточки, може і гірше бути, бо війна триває, і проблеми тільки наростатимуть. А ці воплі нічого не дадуть, нащо це світло мусолити, воно не зʼявиться від ваших істерик

Накипіло!
ИграйМойГормон• 16 июля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Штучне знущання? Ви на рашку працюєте?
Взагалі, ще зими 22го неодноразово попереджали, що ситуація критична і подальші роки з електроенергією буде гірше. Чому не купили екофлоу, не підготувались до того, про що неодноразово попереджали?
Скільки коштує екофлоу?

Госпожа_тамагочи• 16 июля 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Экофлоу поможет мне подняться на 20 этаж? Или вода в кране появится?
или зарядится за 2 ч в сутки
Ms. Любмая жена• 16 июля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Зате ви тут кваліфіковані) Відпрацьовуєте мабуть?
с двух аккаунтов уже строчите?))))
Неробименінерви• 16 июля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Скільки коштує екофлоу?
Я купила минулого літа дві станції
Тоді були по 13 000грн
Баба на горошині• 16 июля 2024
Ответ дляЛгин
Простите, автор, но хочется взять вас и душить руками за такие слова. Недооцениваете проблемы других, у меня ОКР!!! Мне крышу срывает от отсутствия воды!!!!!!!!!!!!!
У меня нет окр, но питаться бутербродами и не иметь возможности нормально помыться и убрать за котами лоток это реально огромная проблема!
Ms. Любмая жена• 16 июля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Скільки коштує екофлоу?
0т 40 000 грн
автор Гостра на язик • 16 июля 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Жена президента в 22 году сказала что мы 3 года без света готовы сидеть? Ну ее-то можно понять, а Вы чего оправдываете происходящее?
Я не оправдываю, а смотрю реально на ситуацию .
Душ стал таким испытанием , такие нежные
Тазик купить и можно немного и потерпеть эти неудобства

ИграйМойГормон• 16 июля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Я купила минулого літа дві станції
Тоді були по 13 000грн
У пенсіонера пенсія +/- 3 к. Він зможе купити екофлоу?
Обижулька• 16 июля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Штучне знущання? Ви на рашку працюєте?
екофлоу якої вартості і що саме людина, в якої не працює ліфт і немає води і можливості приготувати їжу може тим екофлоу заживити?
Ms. Любмая жена• 16 июля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Сейчас напишут пусть продаст квартиру, собаку.
ДеньгиНеСдаю• 16 июля 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
0т 40 000 грн
Тю, так это ж каждый может себе позволить. У нас же средняя официальная ЗП 100 тысяч. А пенсионерам то вообще грех жаловаться, с их пенсиями.

*сарказм, конечно же*
Неробименінерви• 16 июля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Тут на форумі одні пенсіонери ниють?
ИграйМойГормон• 16 июля 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Ну так. І жити піде на лавочку. Ну а що? Варіант
ДеньгиНеСдаю• 16 июля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Вариант. Как говорится нет квартиры- нет проблемы.
Хвігура мічти• 16 июля 2024
Ответ дляГостра на язик
Вам надо лечение.
ИграйМойГормон• 16 июля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Тут на форумі одні пенсіонери ниють?
Пенсіонери- це не єдина незахищена верства населення
Дівка в намисті• 16 июля 2024
Ответ дляГостра на язик
Удалено администрацией...
Мы жили без света сначала 2 месяца, потом еще 2+ месяца. И без воды. Без газа. Без связи. Под прилетами, разрушающими город. Без возможности все изменить.
И?
Я понимаю реакцию людей - и сейчас нелегко всем нам. И троллить - вы выбрали плохую тему. Не надо так
автор Гостра на язик • 16 июля 2024
Ответ дляОбижулька
ви тролляка некваліфікована
двійка вам з мінусом
Вашу кваліфікацію за те, видно за кілометр
Обижулька• 16 июля 2024
Ответ дляГостра на язик
глаза протрите, видящая наша

Баба на горошині• 16 июля 2024
Ответ дляГостра на язик
Удалено администрацией...
Баба на горошині• 16 июля 2024
Ответ дляМудробаба
знаєте, так сьогодні ’весьма па-русскі’ сказала завідуюча неврологією одної містечкової лікарні моєму чоловікові, який ось прямо зараз (ось саме тоді, коли я тут пишу) на купленій, заправленій і відремонтованій на свої кошти машині у складі мобільних груп ППО збиває шахедів у К.Обл., щоб ота стара кур(в)ка йому сказала - ’каму нада ета вайна? тибе? вот путін би пришьол і парядак би навьол і вас всех к нагтю прибрал. а то ходите тут са сваими жалабами, работать мешаєте’
у чоловіка тиск 75\40 і кожну ніч на чергуванні за мопедами. попросив щось попити чи прокапати, просто по-людськи...
слів немає.
Удалено администрацией...
автор Гостра на язик • 16 июля 2024
Ответ дляБаба на горошині
Удалено администрацией...
Де ви такі беретесь убогі , бачу заздрите вже тим хто в окупації)
Навіть нема,що відповісти на такий висер
Слава Україні
Неробименінерви• 16 июля 2024
Ответ дляБаба на горошині
Удалено администрацией...
Ага, і всі задоволені, бо не задоволених розстрілюють. Красота, а не життя.
Телепузик• 16 июля 2024
Ответ дляЯ в дамках
Ну возьмите с полки пирожок, или из холодильника, раз у вас свет есть 😂 сильная вы женщина. А кому-то и поныть надо. Нормальная потребность. Законная.
Уже и понять у людей право отбирают...

Как рабы на галерах и не пикнуть ..
Баба на горошині• 16 июля 2024
Ответ дляГостра на язик
Вы уже вылезли от-туда?
А я чего там должна? Мне душ в Киеве нужен)
Баба на горошині• 16 июля 2024
Ответ дляГостра на язик
Слава Україні
Удалено администрацией...
Мудробаба• 16 июля 2024
Ответ дляБаба на горошині
Удалено администрацией...
Баба на горошині• 16 июля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Вы сами верите в этот бред?)
Неробименінерви• 16 июля 2024
Ответ дляБаба на горошині
Вы сами верите в этот бред?)
Це було вже
Баба на горошині• 16 июля 2024
Ответ дляМудробаба
Удалено администрацией...