useruseruser• 16 июля 2024
Хто фарбувався, або чиї знайомі фарбували волосся Schwarzkopf Brillance 815?
Напишіть мені,будь-ласка,ви цією фарбою або ваші знайомі фарбували уже висвітлене волосся,або тільки корені волосся?І також питання - на якому рівні були корені волосся перед самим фарбуванням і на якому рівні була довжина волосся перед фарбуванням?
Також - чи можна цією фарбою фарбуватися через один місяц після фарбування в Тотал Блонд?
Оч@ров@Шк@• 16 июля 2024
Зробіть тест прядь на своєму волоссі десь знизу- і будете 100 % знати результат
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я з вашою думкою погоджуюсь.Але щоб зробити тест-прядь мені треба 185 гривень (ціна фарби) витратити,тому що після того,як я змішаю фарбу,вона в мене якийсь час простоїть,а потім я ї тільки викинути зможу.Тому мабуть 1 упаковка повинна бути тільки для самої тест-пряді.
Ніколи не збрешу• 16 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Так мешайте по капле) шприцом пропорции отберите на одну прядь, а открытая она долго постоит
Ответ дляnutty
Красівое. Треба спробувати
А ви якими фарбами частіше користуєтеся?