Престидижитатор• 16 июля 2024

Санаторій в Україні

Треба відправити свекруху відпочити-підлікуватись (урологічні проблеми). Хто в курсі, порадьте, будь ласка, санаторій. Хай і радянського типу, але щоб чисто та зрозуміло. Бажано, щоб і годували.
Чавонадо• 16 июля 2024
Мама была ,санаторий Батькивщина,очень много процедур,еда нормальная,но она в еде непереборчива. Отдельный номер с ванной и туалетом, горячая вода,телевизор,свет не отключали. Около тысячи в сутки,Трускавец.
Svitlo_• 16 июля 2024
До війни відпочивали в цьому санаторію https://sanatorii-ukrainy.com/ua/sanatoriy-smerich... . Я не знаю чи вам підійде по профілю - уточніть. Але для відпочинку душею і підлікуватись - саме те.
автор Престидижитатор • 16 июля 2024
Ответ дляЧавонадо
Дякую
Те, що треба
Творческий типаж• 16 июля 2024
Санаторії по профілю має рекомендовати лікар. Вірніше - курорт. Якщо проблеми з нирками, то це Трускавець з водою Нафтуся. Але це дуже сильна активна вода, тому її можна пити тільки по рекомендації від місцевих лікарів.
Подивіться санаторії в Трускавці по своєму бюджету на якихось агрегаторах типу такого
https://sanatorii.in.ua/truskavets-sanatorii/
Батьки моєї подруги кілька років поспіль їздять в Кристал. Все навкруги, як в 1989 році, але дуже добре сбалансоване харчування і повно процедур, які роблять прямо на території. Вони бронюють якусь трохи підвищену категорію номерів. І все одно два тижні там обходяться, як 4 дні в Ріксосі))))))
Майте на увазі, що перед поїздкою треба буде оформити санаторно-курортну карту у сімйного лікаря.
Шопингмонстр• 16 июля 2024
Більше 10 років,пью воду в Сатонові,Хмельниуька обл,санаторій Автодор.Є лікування та харчування,вода Збручанська..аналог Наіфтусі,в мне каміння у нирках