Непогодка• 16 июля 2024

Сонцезахисний крем spf 30

Який крем купляєте звичайний Біокон і тд чи щось дорожче? Для обличчя і тіла один чи різні? Що порадите?
Результат:
вже голосів: 21
12 (57.14%) Беру дорожчий
7 (33.33%) Купляю дешевий
2 (9.52%) Відповіді
Попельшка• 16 июля 2024
Раніше купляла Нівеа, останні 2 роки користуюсь Юцерін дитячий СПФ 50. Наношу на тіло та на обличчя
Яйцеголовая• 16 июля 2024
Не купую сонцезахисні креми. Після того, як відмовилася повністю від олій з насіння і риби, вирощеної в ставку, перестала згорати
So_so• 16 июля 2024
Биоконом не могу пользоваться, у меня почему то он ложится жирной пленкой и потеет лицо.
Пользуюсь Beauty of Joseon.
Галябалована• 16 июля 2024
У меня на биокон аллергия жуткая
Вам для моря?
На месте покупала местное масло какое то, небольшой тюбик очень удобно
А на каждый день у меня ля рош спф 30 для лица
КАПСЛОЧНИЦА• 16 июля 2024
Мені він дуже пори забиває, потім прищі. З відносно недорогих cosrx з алое мені підійшов.
Губи з філером• 16 июля 2024
Урьяж 50 беру для обличчя, для моря теж з хороших аптечних. Цього разу Mustela дитячий
автор Непогодка • 16 июля 2024
Ответ дляЯйцеголовая
О а це якось пов’язано?
Забрызжу ядом• 16 июля 2024
Для тела покупала биокон ,не обгорали на море
А для лица другой ,подбирала себе (есть для города с тоном Санбрелла Холи Ленд ,есть жирнее для пляжа Урьяж )
Биоконом для лица не могу пользоваться-сразу печет лицо
Чекаю завтра• 16 июля 2024
Пользуюсь дешевым из евы, детским AboutSun, спф 50. И он меня полностью устраивает. Биокон для меня один из худших, липкий, жирный, вызывает прыщи, потому что забивает поры своей текстурой. Может для очень сухой кожи такое подходит, но у меня наоборот жирная.
Не боюся осуду• 16 июля 2024
корейські, спф 50+
Попихтю та й годі• 16 июля 2024
Холика спф50 для лица ,поры не забивает,в отличие от многих других ,не ощущается на коже
Яйцеголовая• 16 июля 2024
Ответ дляНепогодка
О а це якось пов’язано?
Так, пов´язано. Ось тут можна почитати. Шукайте серед закріплених сторіз сонце+масло, як виглядає я показала на скріншоті
https://www.instagram.com/hypno__hacker

А також на цій сторінці більше про жири та олію
https://www.instagram.com/weston_price_
Гарнюнька• 16 июля 2024
Ответ дляЯйцеголовая
https://www.instagram.com/hypno__hacker

https://www.instagram.com/weston_price_
Борець за гаманець• 16 июля 2024
Біокон мене особисто цілком влаштовує.
50 для тіла з пантенолом і 50 для особливо чуттєвих ділянок- обличчя.
Не пече, не сипле. А тече в таку спеку будь який крем.
ana_03• 19 июля 2024
я купую на фізичних фільтрах, зазвичай вони не такі дорогі (Як нові, тобто на хімічних фільтрах нового покоління) Дешеві мають шкідливі компоненти, тобто хімічні фільтри старого покоління, які доведено призводять до ризику захворіти онкологією
Тому не рекомендую біокон. Зараз дешевий спф від QA по знижці - 360 грн, загугліть, якщо цікаво
автор Непогодка • 19 июля 2024
Ответ дляana_03
Дякую. А що таке на фізичних фільтрах? Я дивилась на Eucerine або Vichy. Вони нормальні?
ana_03• 19 июля 2024
Ответ дляНепогодка
1. Це якщо в складі є ці речевони - титан диоксиду і оксид цинку і все)🙂
2. Другий момент (уникайте хімічних фільтрів старого покоління). Їх перелік:
«Зараз найбільші побоювання пов’язані з фільтрами - параамінобензойна кислота (вітамін PABA) і її «родичі» (Ethylhexyl Dimethyl Para-Aminobenzoic Acid), бензофенон-3 (Benzophenone-3, Oxybenzone), бензофенон-4 (Benzophenone-4), бутілметоксідібензоілметан (Butyl Methoxydibenzoylmethane , Avobenzone, Parsol 1789 і ін.), октокрилен (Оctocrylene), гомосалат (Homosalat)». Цю заразу я бачила в спф дорогих, у брендах, які позиціонують себе як аптечні. У Віші в деяких спф вони теж є.
Ці фільтри старого покоління, тобто вони руйнуються під час перебування на сонці та можуть викликати алергію (у мене так бцло), а також проникати в шкіру, в організм та накопичуватись та впливати на ендокринну систему.
Тому шукайте спф з фізичними фільтрами, вони в пункті першому.
Якщо шукаєте з хімічними нового покоління - дивіться, щоб не було тих компонентів, які перераховані в пункті 2.
В лінійці одного бренду можуть бути гарний спф і купа поганих, тому треба подивитись на склад.
ana_03• 19 июля 2024
Креси з фіізичними фільтрами трохи білять шкіру. Приклад spf від бренду Q+A
Непоганий крем spf на хім. фільтрах нового покоління - Round Lab.
Це я коротко вам описала основні моменти.
автор Непогодка • 19 июля 2024
Дякую.