Непереможна• Изменено 16 июля 2024

Є такі хто не купував зарядну станцію? Будете купляти?

Сама ще не купувала, тягнула до останнього. Купила лише лед лампи.
Зараз щось думаю купувати чи ні? І грошей шкода і техніку теж.
Prervana• 17 июля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Дякую! Вам! Скажіть будь-ласка, а на скільки вистачить такого комплекту з фото для котла який споживає 160Квт-Год? І чи потрібно окремо заряджати акамулятор чи він заряджається сам як дають світло?
Сколько-сколько потребляет?..
Гхм

Вы себе представляете аппарат, который может сожрать 160 киловатт в час?) Это промышленный агрегат, против него мой инвертор и аккум бессильны.

Яичница с беконом• 17 июля 2024
Ответ дляPrervana
Сколько-сколько потребляет?..
Гхм

ні, не уявляю, взагалі не уявляю. Глянула паспорт: споживча потужність 130 Вт. Перепрошую
Prervana• 17 июля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Ну это уже ближе к делу.
Что он умеет - умеет телевизоры, энергосберегающие лампы по всему дому, роутеры для интернета (оптоволокно, интернет в проводе есть всегда), розетки для зарядки гаджетов.

Фены, насосы, стиралки, холодильники и прочая тяжелая артиллерия от него не едят
Яичница с беконом• 17 июля 2024
Ответ дляPrervana
Ну это уже ближе к делу.

Щиро дякую Вам за відповідь! А котел оцей мій потягне, підкажіть будь ласочка