Непереможна• Изменено 16 июля 2024
Є такі хто не купував зарядну станцію? Будете купляти?
Сама ще не купувала, тягнула до останнього. Купила лише лед лампи.
Зараз щось думаю купувати чи ні? І грошей шкода і техніку теж.
Бесконечность-не предел• 16 июля 2024
Ответ дляНе зацілована
Не планую, будемо їхати, сил більше немає терпіти все це
Всім складом поїдете?
Рубаю олівлє• 16 июля 2024
Ответ дляshyrok1
Акум с машины это очень опасно, испарения+вероятность того что взорвется от перегрева.
І в квартирі його тримати не можна. Чоловік перед зимою ставить акуми з машин на зарядку, то тільки на балкон і дуже слідкує за ними
ЯяяКакаджамбо• 16 июля 2024
Ответ дляshyrok1
С 14 года пользуюсь и отлично.Заряжаем в гараже на улице
Пьяная вишня• 16 июля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Будемо купувати станцію для бідняків.Акумулятор сотка,зарядне для нього і перетворювач струму двохкіловатний.Для холодильника і інтернету.
Толку мало від такого аккума. Він повинен заряджатися в півтора рази довже ніж віддає енергію. З такими відключеннями як зараз ви не зможете його зарядити
Бабуся Бетман• 16 июля 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Чоловік з Китаю замовив, десь їде вже 3 тижні
Дешевше в 2 рази, але не знаю скільки розмитнення ще
Там аитжка должна быть бесплатной. В 22 году же убрали для зарядных устройств налоги
ЯяяКакаджамбо• 16 июля 2024
Ответ дляНе зацілована
А там силы найдутся тяжело работать за аренду и еду?
Анонимушка• 16 июля 2024
Ответ дляНепереможна
Ось і я думаю. Але начебто єкофлоу за 1 годину можна зарядити до 80%
Хороші станції дійсно до години повністю заряджаються
Ку-кусик• 16 июля 2024
Ответ дляНепереможна
В мене мати в будинку живе є буржуйка, то якщо повний треш, теж до неї поїду
В мене газ котел, не залежний від електрики, є і центральне водопостачання, і колодязь, оптоволокно. Короче, виживем.
Головне, щоб вся русня здохла.
Рубаю олівлє• 16 июля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
І в травні 24 року повернули податки на ввіз
Бегущаяпо• 16 июля 2024
Вариантов было два или что-то покупать или уезжать, решили вкладываться во второй
ЯяяКакаджамбо• 16 июля 2024
Ответ дляДюймовочка
дивлюсь екофлоу. мабуть хоча б самий недорогий придбаю. Я дома взагалі на світло не попадаю. Набридло з кіпішем на башке ходить ) не можу висушити нормально та укладку зробити. Вже мовчу про холодильник
Дорого эти флоры.Инвектор с акум намного дешевле
Анонимушка• 16 июля 2024
Ответ дляСливочная пенка
У скільки таке обійдеться?
Бесконечность-не предел• 16 июля 2024
Ответ дляДюймовочка
О, давно забули про укладки що це за звір такий. Аби хоч чиста голова, волосся все одно в цю спеку зібране, то природнім шляхом висохає. Миється в мисках, як колись в дитиинстві
Бабуся Бетман• 16 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Блин, плохо. Думала, может еще одну заказать. Тогда так и заказывали.
Бокс-орун• 16 июля 2024
Ответ дляНепереможна
На 600 дивлюсь, пишуть максимальна потужність 1200, бо більше дорого
А для чего покупать ,если дорого?
Я так понимаю должно хватать времён на зарядку самой станции(у меня перерывы по 1.5-2часа со светом. То есть не зарядку,банально
Мощности станции должно хватать на квартиру,(3.5 кВт)
Смотрела’ итальянцев’(просты в использовании,но не зарядку по-времени...
Если меньшую брать-назачем?шоб було?Читала коммент электрика:’..должна быть синусоида ..назвал какая ’...блин у меня с выбором синусоид плохо. Зачем брать то,что может быть маломощным
Кому не трудно-обьясните. Спасибо за ответы
ЯяяКакаджамбо• 16 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Зарядка в гараже или во дворе,если частный дом.Взорваться может и мобилка в сумке и зажигалка на подоконннике
ЯяяКакаджамбо• 16 июля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Легко заряжается!Когда забываем, то в машине заряжаем.Удобно
Бесконечность-не предел• 16 июля 2024
Ответ дляБегущаяпо
Як можна ставити на вагу такі два рішення? Виїхати це повністю змінити життя, що там генератори, аккмулятори, екофлоу і ліхтарі
Ответ дляБокс-орун
А для чего покупать ,если дорого?
Маломощный можно брать под конкретные цели. Например у меня маленький экофлоу для ноутбука, света, вентилятора. Чуть больше зарядная станция для холодильника
Красота неземная• 16 июля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Пачка сигарет 100гр,в месяц 3 тыс гр,то никому не дорого!А инвектор 1800гр -беда!)
ИнвеКтор, инвеКтор, инвеКтор.... с грамотностью беда!)))))
Бокс-орун• 16 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
Под каждый э/прибор по одной?
Мне просто ставить некуда..
Забрызжу ядом• 16 июля 2024
почекайте трошки. після другої половини серпня приїде багато товару, що було замовлено в травні-червні, коли почались блек-аути. буде більше пропозіцій і конкуренції між продавцями
Вумна вутка• 16 июля 2024
Ответ дляНепереможна
наче 3-ри години
ОдинРазНадетое• 16 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
представляете, какое количество пожаров нас ждет
Копуша• 16 июля 2024
Ми замовили станцію на 8 кВт. В перший блекаут купили генератор на 6 кВт і акумулятор. Станцію можна буде заряджати генератором .