Мрії у вирії• 16 июля 2024

А можно скачать резерв+ после 16.07 и обновится потом?

Ну вот например не обновился, пришел штраф, оплатил, через 2-3 месяца решил обновиться, так можно?
Дама_из_рекламы• 16 июля 2024
Можно.
А при изменении данных, например адреса или тлф, даже нужно
Птица секретарь• 16 июля 2024
А чого ні? Можна звісно.
АБВГДэшница• 16 июля 2024
А у вас все доки в порядке?Потому что после обновления в резерв может написать что чего-то не хватает и надо обращаться в тцк
Ms. Скромность• 16 июля 2024
Була проскакувала така новина, що будуть ще штрафувати тих, хто не пройшов ВЛК, хоч і оновив дані. Тому я думаю, що шоу тільки починається. Ще встигнете оновити
Весела бджілка• 16 июля 2024
І знов те саме, що було
Своїми власними руками
Раби ту зірку пришивають
Себе у гетто закривають
Пульт от линолеума• 16 июля 2024
Чоловік виїхав закордон. Сьогодні буде оновлювати дані, цікаво, чи підтягне закордонну адресу.
автор Мрії у вирії • 16 июля 2024
От і ми за кордоном. Але вже 9 років, нерухомості немає в Україні, є рахунки майже нульові.
Чорнобаївка• 16 июля 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Дуже цікавить , що підтягнуло. Дехто , хто закордоном -говорять що підтягнуло навіть місце перебування за кордоном
Пульт от линолеума• 16 июля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Так, за кордоном. Підтягнувся закордонний номер телефону і нова адреса. Але не відразу, кілька годин показувало старі дані, а потім оновилося.
Чорнобаївка• 16 июля 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Чоловік самостійно вніс всі «нові» дані ? Чі можливо автоматично адреса підтягнулася ?
Пульт от линолеума• 16 июля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Самостійно, звичайно. Нічого автоматично технічно не можна внестись.