Тантрический кекс• 16 июля 2024

Как долго можно хранить твёрдый сыр в вакуумной упаковке

без холодильника?
Капризуля• 16 июля 2024
2-3 год максимум
Научительница• 16 июля 2024
кілька діб - купують в подорожі
Алгонавт• 16 июля 2024
До 5-ти діб.
Анонім Секретар• 16 июля 2024
Я по дві доби зберігала, нічого. На турбазу брали, без холодильника.
Смайликівна• 16 июля 2024
Хотела купить на экоферме. Мне сказали, что до двух суток в вакууме. И то тогда такой жары не было....
Бойцовская• 16 июля 2024
Зараз стрьомно і його купувати. Зайшла в фору, а весь сир у вакуумі м´який аж потік. Тобто враховуючи його зберігання він вже непридатний до їжі
svetolino• 16 июля 2024
На такой жаре все плавиться
Крайня невістка• 16 июля 2024
Ответ дляКапризуля
2-3 год максимум
Лежить в холодильнику козячий французький куплений зимою 2021/2022. Все з ним норм. Чи дочекається мирного часу? От де питання