Каяспер• 16 июля 2024

Все-таки купила блузку про яку у вас запитувала

Всім дякую за поради.
Не хотіла в темі тоді уточняти з чого складається, ціну і де, щоб це не вплинуло на оцінку.
А тепер скажу. Купила в секонді.
Стан: як нова, але без бірки
Бренд: & other stories
Склад: 100% шовк
Ціна: 23 грн
А ви кажете, що краще купити нове, на розпродажах в торгових центрах. Але де купиш шовкову блузку від класного бренду за таку ціну...
Marmu• 16 июля 2024
А запашок який? зараз у таку жару, мабуть, за кілометр відчувається
автор Каяспер • 16 июля 2024
Ответ дляMarmu
Тому тримайтеся подалі від мене і моєї теми)
автор Каяспер • 16 июля 2024
Ответ дляБез Баяна
Ага мрійте)))) але чесно всім пофіг, носіть що хочете)
Я бачу, як байдуже😄
Коли просила оцінити блузку, лише було 5 коментів, а зараз вже друга сторінка пішла.
автор Каяспер • 16 июля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Дві) А блузка мила
Дякую за приємний відгук❤️
Перловая Кашка• 16 июля 2024
Четвертая тема когда будет?
автор Каяспер • 16 июля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Четвертая тема когда будет?
Не знаю. Якщо жінки вгамують заздрість, то не буде. Бо третю створила не я.
Ніколи б не подумала, що люди на таке здатні. Такі озлоблені і заздрісні😢
Все питаю зарання• 16 июля 2024
Чесно, авторе, ця блузка ну зовсім негарна(( видно, що поношена…. Колір вицвів на фото(( на студійних фото вона гарна, але реальне фото мені не сподобалась 😣
автор Каяспер • 16 июля 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Не старайтесь, нічого не вийде😄
ХаДиДиШь• 16 июля 2024
Ответ дляКаяспер
Я знаю, що мені зараз дуже заздрять💋
Хвали мене, моя губонька.
автор Каяспер • 16 июля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Хвали мене, моя губонька.
Коли я це писала, навіть не розуміла настільки сильно заздрять😄
Але так, блузка прекрасна😊
Все питаю зарання• 16 июля 2024
Ответ дляКаяспер
Але так, блузка прекрасна😊
Ви як у фільмі тому про жінку з зайвою вагою) вона вважала, що вона найгарніша і стройна. Кидалась на чоловіків бо думала, що то вони її хочуть 😁 лишилась без подруг бо заздрять її красі))) зато щаслива😁
автор Каяспер • 16 июля 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Я вже створювала тему щодо цієї блузки, просила оцінити , питала думку. Лише 5 коментів залишили.
А коли написала про бренд, склад і ціну - розрив.
Проте я дуже тішуся, що за 23 грн, за безцінь, маю 100% шовкову блузку від такого класного бренду.
Шовкові блузки дуже дорогі!
Це всі знають і розуміють, тому така заздрість.
А також порадницям подобається бренд & other stories.
Але якщо б я знала, що буде така реакція навіть б не хвалилася😄
Просто це не моя перша шовкова блузка з секонду і для мене це норма)