Потринділиця• вчера в 04:34

Чи має право донатити людина яка не працює?

Роботи добру справу за рахунок тих, хто її утримує.
автор Потринділиця • вчера в 05:56
Ответ дляШеллар
Відбувається паразитизм, хочеш допомагати, значить за рахунок власноруч добутих ресурсів, а не чужим горбом.
Міндіч на мінімалках, виділили на енергетику, так допоміг - двушечку на Москву задонатив.
Ваша думка має право на існування.
Домашка• вчера в 06:03
вважаю, те, що людину хтось утримує, не дає її годувальникам монопольного права керувати намірами, вчинками і думками такої людини і докоряти, що ті думки не відповідають очікуванням, особливо якщо мова йде про донати, а ще особливіше - якщо ті донати вмістилися в асигновану людині суму і нічого зверх того вона не просила
автор Потринділиця • вчера в 06:07
Ответ дляДомашка
Дякую, за вашу мудру думку.
очки_ннадо• вчера в 06:13
Мне бы это не понравилось, если конечно человек не серьезный инвалид. Чтобы содержать другого приходится очень хорошо зарабатывать и много работать, вот пусть опу поднимет и заработает на благотворительность.
автор Потринділиця • вчера в 06:16
Ответ дляочки_ннадо
Ви напевно й самі нікому не допомагаєте.
очки_ннадо• вчера в 06:19
Ответ дляПотринділиця
Это мое личное дело, не так ли? Кстати, а почему человек не работает?
очки_ннадо• вчера в 06:26
Ответ дляПотринділиця
Так розставляє пріоритети, витратити менше на себе, допомогти кому потрібніше.
А помощь тем, кто пашет, чтобы ее содержать не нужна? Люди тоже хотят и лишний день отдохнуть, а приходится работать. Понимаю, почему они злятся. Вот пусть меньше тратит, а те кто работают меньше будут работать, чтобы содержать.
Блакитне небо• вчера в 06:30
А косметику, кофе в кофейне, еду в ресторане, спорт, хобби, разные развлекаловки, хотелки имеет право себе оплачивать, если не работает?
Блакитне небо• вчера в 06:31
Ответ дляПотринділиця
Людина не працює, її утримують батьки/чоловік/коханець, а вона частину цих грошей донатить на допомогу чужим.
Спонсори виказують незадоволення, досить розбазарювати не тобою зароблене, цінуй і витрачай з розумом.
Ну то пусть прикроют лавочку, если не довольны
Кондуктор автобуса• вчера в 06:32
Чат полон рф-ботни-паразитов. Донатить не зашкварно, а полезно для страны в войну!
Блакитне небо• вчера в 06:32
Ответ дляПотринділиця
Можео так урезать, чтоб только на скромную еду хватало 🤷🏻‍♀️
автор Потринділиця • вчера в 06:33
Ответ дляочки_ннадо
Люди не звільняться з роботи якщо перестануть її утримувати, працюватимуть однаково.
автор Потринділиця • вчера в 06:33
Ответ дляБлакитне небо
А ви зла.
Блакитне небо• вчера в 06:35
Ответ дляПотринділиця
А ви зла.
Да мне все равно, в принципе. Не я же спонсор
автор Потринділиця • вчера в 06:36
Ответ дляБлакитне небо
Це для себе, звичайно в розумних межах це нормально, а то ж чужим людям.
Банка з медом• вчера в 07:03
Ответ дляПотринділиця
И чем они не правы?
Банка з медом• вчера в 07:05
Не на войну хоть донатите?
автор Потринділиця • вчера в 07:23
Ответ дляБанка з медом
Не на войну хоть донатите?
На допомогу ЗСУ в тому числі, які виборюють нашу землю від рашистських окупантів.
Банка з медом• вчера в 07:24
Ответ дляПотринділиця
Тогда лучше пусть родственники, дающие вам дают меньше.
автор Потринділиця • вчера в 07:25
Ответ дляБанка з медом
Ви російський бот, ясно?!
Банка з медом• вчера в 07:27
Ответ дляПотринділиця
Ви російський бот, ясно?!
ГонУрова дівка• вчера в 07:46
Ответ дляПотринділиця
Донаты на ЗСУ эти не благотворительность, а ваша обязанность. И ваших, спонсоров, кстати тоже. Так что пусть будут вам благодарны за целевое использование ресурсов.
Я-ваш шанс• вчера в 07:47
Ответ дляКондуктор автобуса
опа, миньон из песочницы янелохабоневтика зеленейшего
Непогодка• вчера в 07:49
Ответ дляПотринділиця
Людына инвалид или просто ленивая?
Непогодка• вчера в 07:53
Ответ дляКондуктор автобуса
Не пиз...ть бюджет не зашкварно, а полезно для страны в войну.
Стриптизерка• вчера в 07:57
А, що, треба обов’язково розповідати тим, хто вас спонсорує про джерела ваших витрат/допомоги?
Морская свинка• вчера в 07:57
Ответ дляНеробименінерви
Що конкретно ви маєте на увазі? Багатий передав одяг чи продукти, і хтось його передав більш нужденним? Чи ви та онука, що надіслала бабусі подарунки для своїх подружок, а вона вирішила пороздавати їх іншим?
Моя бабушка, к слову, 99% наших подарков отдавала другой дочке+внучке. И квартиру в итоге им же оставила. Причина: они без мужа/папы, бедненькие.....
очки_ннадо• вчера в 08:22
Ответ дляПотринділиця
Возьмут себе лишние выходные.
очки_ннадо• вчера в 08:24
Ответ дляПотринділиця
Раз вы можете пользоваться Советчицей, можете вполне и подработать в интернете, а потом эти деньги переводить куда вашей душе угодно.
Я инженер, меряю от 1• вчера в 08:35
Ответ дляПотринділиця
Но будут тратить эти деньги на себя
Тут важно почему не содержит себя сам.Одно дело пожилой человек,другое -великовозрастное дитя на шее у родителей