У меня Женя Лисий кент, а ти хто?
Народному депутату Задорожнему вручили подозрение.Очередной «Слуга народа», которого поймали на взятке. Подробнее в видео.
Яка весела компанія однодумців! Кримінал, корупція , ідиоти як безугла- те що є основою влади сьогодення.
alenka3108• 16 июля 2024
Сьогодні прочитала, що Порошенко вніс заставу за Червінського. Хоч волю людина побачить.
Ответ дляРеверанс
За за це не голосувала.Знайшлись добрі люди,котрі оце привели до влади.
Їде на Одесу,тягне Петріоти за собою.
росіянці гатять по Охмадиту,отаке совпаденіє
Їде на Одесу,тягне Петріоти за собою.
не нужно перекладывать вину на простых людей.
Никого они к власти не приводили.
Выборы - это театр, фикция, фальш.
Там уже все было решено заранее
Никого они к власти не приводили.
Выборы - это театр, фикция, фальш.
Там уже все было решено заранее
Ответ дляalenka3108
Ще повно патріотів-політвязнів цього режиму.
Другий рік ні за що сидить Дудін.
Який поперек всіх наказів не здав Харків.
Сьогодні засідання не відбулося,але вийшло приїхали з Асошіейтед Пресс,може й Дудіна вдасться визволити з лабет ермака.
НАТО в захопленні від його розробки та впровадження на початку війни, а ми сьогодні розказали про це журналістам
Другий рік ні за що сидить Дудін.
Aksinia 111• 16 июля 2024
Дії Безуглої будуть перевіряти в СБУ — Веніславський у коментарі «Главкому»
Члена парламентського комітету з питань безпеки, оборони та розвідки обурило те, що Безугла вивела в публічний простір інформацію, яка обговорювалась на закритому засіданні комітету, тому він передав заяву до СБУ.
Раніше озвучена Безуглою інформація щодо написання на неї заяви в ДБР була лише вільною інтерпретацією слів Веніславського, адже ситуація навколо Безуглої — компетенція Служби безпеки.
И такое бывает . Это хорошо или плохо ?
Ответ дляinresta
Никого они к власти не приводили.
Выборы - это театр, фикция, фальш.
Там уже все было решено заранее
Никого они к власти не приводили.
Выборы - это театр, фикция, фальш.
Там уже все было решено заранее
Ким?
Бабушкою коломойською чи дурними довірливими людьми.
Ми всі президенти?Так нам презедент на вуха вішав.
До речі воїн в Золотому,з яким так гидко і по пацанськи розмовляв наш презедент теж за нього голосував.
Янтар вже на небі.
А ми лишились з його вибором
- Хто ти такой чтобі я с тобой разговаривал.
- Я не лох мне уже 42 годика
- Что значит не здадим оружие,а если найду?
Янтар вже на небі.
А ми лишились з його вибором
- Я не лох мне уже 42 годика
Ответ дляAksinia 111
И такое бывает . Это хорошо или плохо ?
Звичайний цирк.
Ви любите цирк?
Ответ дляРеверанс
Ким?
Янтар вже на небі.
А ми лишились з його вибором
- Я не лох мне уже 42 годика
Янтар вже на небі.
А ми лишились з його вибором
- Я не лох мне уже 42 годика
я думала вы за народ, оказывается вы просто бот
alenka3108• 16 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Другий рік ні за що сидить Дудін.
Та ясно. Але хоч за Червінського порадієм.
Aksinia 111• 16 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Звичайний цирк.
Ви любите цирк?
Это тоже цирк ?
Зеленський ініціював законопроєкт щодо позбавлення державних нагород за популяризацію або пропаганду держави-агресора чи вчинення інших протиправних дій проти України
Це стосується тих, хто отримував державні нагороди України, в тому числі Героя України, ордени «За заслуги» та інші, але обрав для себе не Україну – обрав ворога і зараз підтримує сосію так чи інакше або взагалі перебуває на її території, — додав президент.