Як міряти?• 16 июля 2024
Київ, де можна не дуже дорого перевірити новоутворення шкіри
Потрібна звичайна дерматоскопія,але щоб лікар мав досвід. Може, це й не щось злоякісне, а звичайна бородавка, чи кератома. А в приватних огляд онкодерматолога - від 850грн. Якось забагато за те, щоб через дерматоскоп глянути раз. Дякую.
Як міряти?
• 16 июля 2024
Ответ дляСовбез
тю, в Институте рака можно сделать
и даже бесплатно узи
Але ж там запис мінімум на 2 тижні наперед. Ще й направлення потрібне.
Пуки-куки• 16 июля 2024
В онко лікарні, є ж у Вас така? Я ходила видаляти бородавки в своєму місті, з перевіркою матеріалу. Візьміть направлення у сімейного лікаря.
Кіма кепка• 16 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
Ну так, це найменша ціна.
Дізнавайтеся в районних шкірвендиспансерах - вже в багатьох є дерматоскопи. З направленням безплатний прийом
Совбез• 16 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
а куда вам торопиться?
в Германии вообще больше полугода ждать можно
Марфа Українівна• 16 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
2 тижні очикування це теж не багато, зазвичай в нас 4-6 тижнів.
Як міряти?
• 16 июля 2024
Ответ дляСовбез
а куда вам торопиться?
Через це я й не живу в Німеччині :))
А якщо серйозно, це справа пари хвилин. Чому я маю так довго тривожитись і заробляти собі невроз через якусь штуку на шкірі, яка, можливо, не несе загрози. А навіть, якщо і несе, то тим більше - навіщо час гаяти.
Совбез• 16 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
Через це я й не живу в Німеччині :))
потому что больше никаких быстрых и недорогих медицинских услуг не будет.
Забудьте.
спасибо нашему правительству
Забудьте.
спасибо нашему правительству
Приму в дар• 16 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
Через це я й не живу в Німеччині :))
Так чтоб аж бегом все платно и дорого.
Так что или истерите и платите или спокойно по плану по записям.
Через семейного по страховке.
На саксаганского в кож Вене был дерматолог, который проверяет и удаляет родинки. Тоже надо платить прилично денежку.
Через семейного по страховке.
Дайте подумать• 16 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
Через це я й не живу в Німеччині :))
А через дермаскоп можна зрозуміти - злоякісне утворення чи ні?
Бо мені після дермаскопу сказали вирізати і на гістологію. Тобто після після дермаскопу не сказали нічого...
Дайте подумать• 16 июля 2024
Ответ дляСовбез
тю, в Институте рака можно сделать
и даже бесплатно узи
Мені в інституті раку якраз вирізали родинку
5000грн обійшлося
Як міряти?
• 16 июля 2024
Ответ дляДайте подумать
Так, якщо при дерматоскопії щось насторожить, скажуть видаляти - і на гістологію.