Тішуся неперетішуся• 16 июля 2024

Мужчины и «красная таблетка»

Дамы, у кого мужчины этим увлечены?
Насколько это плохо? Что они рассказать? И стоит ли вообще с такими связывать?
автор Тішуся неперетішуся • 16 июля 2024
Ответ дляEmm11117
Інцельство, думаю що діагноз, біжіть. Це чоловіки, які жінок бачили переважно в інстаграмі, в хентаї або на картинках, по шкалам які прийняті у цих системах вони оцінюють жінок, від 1 до 10)))
Инцелы то немного другое и про них все знают
А с красной таблеткой все не так просто, хочу узнать больше

Emm11117• 16 июля 2024
Ось знайшла
Emm11117• 16 июля 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Та це все хворі люди, що інцели що з таблєтками))
Ответ дляEmm11117
в кацапському ютубі і загалом інтернеті популярна тема, якщо я не помиляюсь, а взяли вони це з заходу, правда я не розбираюсь що до чого, знаю це інцели і мд-шники захоплюються
На западе полно таких
nutty• 16 июля 2024
Ответ дляРомашкинная
Можно пояснительную бригаду?
Примешь красную таблетку — войдешь в страну чудес. Я покажу тебе, глубока ли кроличья нора.
Emm11117• 16 июля 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
На западе полно таких
Думаю це все аутичні розлади, вони все трактують ’логічно’, якщо в їх випадку є мова про логіку, а у стосунках там багато будується на хімії, емоціях, он скільки мужчин не дуже зовні мають найкращих дам а вони в таке не вірять