Губи з філером• 17 июля 2024

Как вам духи "Dzintars", кто помнит?

Королева краси• 17 июля 2024
Так это торговая марка, а духов у них много

КокоСина• 17 июля 2024
Жесть
Ще пам´ятаю Бить можете, Тайна , Кураре і Пуазон були у мами. Всі термоядерні
Оксана -1f11• 17 июля 2024
Я пам´ятаю, одні подобалися дуже, назву не пам´ятаю
Даю справку• 17 июля 2024
Покажите картинки
Мексиканочка• 17 июля 2024
я помню набор такой : духи и помада, лет 40 назад покупала , неплохо. да и выбора большого тогда не было, однако
Аноним с кешбеком• 17 июля 2024
Помню ребенком думала вырасту и все их куплю. Примерно так и вышло - я парфоголик))
Додаю напруги• 17 июля 2024
Бузок у них класний. І декілька років тому випустили ще бузковий аромат (забула назву) теж дуже класний.
Забула що?• 17 июля 2024
Ответ дляКокоСина
Жесть
Це ж не Дзинтарс
Додаю напруги• 17 июля 2024
Я про цей написала з відносно нових. Дуже сподобався

Забула що?• 17 июля 2024
В мене зараз є вінтажний Альянс.
КокоСина• 17 июля 2024
Ответ дляЗабула що?
Це ж не Дзинтарс
А де я писала що це дзинтарс? Я написала відповідь на питання автора:
- Як вам духи ?
- жесть
А далі підбірка схожої жесті тих часів про що свідчить слово ЩЕ пам´ятаю
Забула що?• 17 июля 2024
Ответ дляКокоСина
- Як вам духи ?
- жесть
Що саме жесть з Дзинтарс?
Майструю крила• 17 июля 2024
Было пару флаконов, дешёвые ароматы, даже зелёный чай нежнее
Рассказница• 17 июля 2024
Мої улюблені (спогади з дитинства)
Крістіна - в золотистій коробочці, а всередині атласна подушка

Та
Рожевий опал

Купила б - та не знаходжу
Рассказница• 17 июля 2024
Ответ дляМайструю крила
Я би не сказала , що дешеві)
В 80х флакон тієї ж Крістіни коштував приблизно 25 крб
Шикаю і викаю• 17 июля 2024
Подруга любила Тайна Рижанки, постоянно при совке ей на ДР дарила, она и потом мне их на подарок заказывала, пару раз купили, но аромат уже был не тот.
Матраскин Брат• 17 июля 2024
Мама ось такими користувалася ще донедавна. Опера, є декілька фланкерів.
Але їх не виробляють вже, якщо не помиляюся.