Мира всем• 17 июля 2024
Сайт answer, хто замовляв їх одяг answer lab
Ганчірки? Чи нормально?
З понеділка на дієті• 17 июля 2024
футболка, платье все отлично. Хлопок на футболке супер, жалела потом что сразу вторую не заказала такую же.
Мао_Мяо• 17 июля 2024
І сукні і светри, як на мене, дуже нормально. Фігура така, що штани лише з приміркою, взуття беру лише певних марок
Без комплексів• 17 июля 2024
у меня есть футболка и свитер.
норм качество. единственное - с размерами не всегда угадываю, брала все футболки L - половина маленькие, половина большие, оставила аж одну футболку))
Хлопаю ресницами• 17 июля 2024
Брала джинси. Вже 3 пари в мене. Дуже задоволена якістю і як сидять. А от взяла шорти, якість гарна, але більшомірять нормально так. І спідницю джинсову замовляла також виявилася завеликою