Стрибну в гречку• 17 июля 2024
Гірсутизм , що вам допомогло ?
Як ви видаляєте волосся на певних ділянках тіла ? Чи , наприклад, надмірно росте на сідницях ?
Рекламама• 17 июля 2024
У доньки-підлітка така біда :( волосся по чоловічому типу - і на животі, і на спині.
Послухаю.
Стрибну в гречку
• 17 июля 2024
Ответ дляКлевотница
Волосся на сідницях? Такого даже у мужчин не видела
Я рада за вас
Стрибну в гречку
• 17 июля 2024
Ответ дляРекламама
Послухаю.
Спробуйте електроепіляцію, довго, дорого, але більш- менш ефективно. І підтримуйте її, говоріть, щоб не закривалась в собі. Я вже доросла жінка, але це такий мій біль
Стрибну в гречку
• 17 июля 2024
Ответ дляРекламама
Послухаю.
Не спадкове ?
Стрибну в гречку
• 17 июля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Забила на сідниці і спину. Ноги/бікіні зробила лазер
Скільки вам процедур знадобилось ? Чи робите підтримуючі процедури ?
Рекламама• 17 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
На ногах робимо зараз лазер, але вже позаду 7 сеансів а пішло лише відсотків 30 волосся. При чому вище коліна у неї також дуже темне та грубе волосся. Все інше вона збриває або ховає одягом :( я дуже підтримую,у мене теж грубе та густе волосся, але лише по жіночому типу і в мене лазер дав гарні результати.
У вас немає ніяких додаткових захворювань? Я читала що це може бути як симптом полікістозу яєчників.
Стрибну в гречку
• 17 июля 2024
Ответ дляРекламама
Є полікістоз, але він ніяк не лікується. Гормони не приймаю. У мене також і спадкове
Стрибну в гречку
• 17 июля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
У вас пушок чи темне ?
Перекус беру завжди• 17 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
У вас пушок чи темне ?
Темний пушок) у людей таке на ногах росте 😁
Перекус беру завжди• 17 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Бікіні 8, ноги десь 15. Підтримуючі обов’язково раз на півроку. Але загалом без них теж цілком нормально)
Простоваля• 17 июля 2024
Ответ дляКлевотница
Та шо ви!!!!!
кнопкодав• 17 июля 2024
Удаляю сахарной пастой это удобно, всегда по рукой особенно в нынешних реалиях. Боль всей моей жизни, иногда морально очень плохо из-за этого. У меня диагноза гирсутизм нет, но темного пуха достаточно по всему телу(
Стрибну в гречку
• 17 июля 2024
Ответ длякнопкодав
Ви самі видаляєте ? Я вас розумію, як ніхто інший
кнопкодав• 17 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Да, это иногда неудобно и затратно по времени,но так мне спокойнее. 100% гарантия что удалю волосы, где бы я не была. Бритва не мой вариант