Деловитая• 17 июля 2024
Чи може ендометріоз давати такі болі
Під час інтиму. Зверталась до гінеколога , вона направила до уролога, поки що здала бак посів, але мені здається не в цьому причина. В туалет хожу як завжди , симптомів циститу не маю
Курочка-чубаточка• 18 июля 2024
У мене ще й при дефекації біль. І просто так часом, і коли молоко вжив. Весело
Деловитая
• 18 июля 2024
Ответ дляВыФсеВрете
А на узі давно були?
По гінекології нічого не виявили, відмовили до уролога
Деловитая
• 18 июля 2024
Ответ дляЯнелло
У мене ендометріоз, біль тільки перші 2 хвилини, потім проходить
Але біль під час кожного статевого акту, дуже сильний, наче всередині все заростає павутиною і треба її кожен раз заново розривати
Ви якось знімаєте біль, щось приймаєте ?