Несу добро людям• 18 июля 2024

Полтора месяца, как закончила Роаккутан, а слизистые так и сушит....

Что делать?
Есть ли шанс на восстановление?
Слышала, у кого-то это необратимо...
автор Несу добро людям • 18 июля 2024
Ответ дляБадабум
Так)
Зараз є чудові фітопрепарати для відновлення гормонального фону після відміни ОК. Тим паче ОК підходять не всім, багато протипоказів.
Але вашій подрузі однозначно потрібно знайти гінеколога, який всебічно подивиться на її проблему, проаналізує симптоматику, і підбере потрібний їй препарат.
Всього найкращого❤️Будьмо всі здорові!
Вона вирішила більше не користуватися таким методом контрацепції)))
Дякую вам дуже!