КликОЛЬКА• 18 июля 2024
Як це називається, коли шкода свого абюзера?
Зраджував мені з масажистками інтим салону за гроші. Опустився до такого.
КликОЛЬКА
• 18 июля 2024
Ответ дляSo_so
Это Ваш выбор, Вы не заложник.
Если сильно захотеть, можно в космос улететь! 😑🤞
КликОЛЬКА
• 18 июля 2024
Ответ дляРассказница
автор взагалі не працює, була на АД, є дитина мала, чоловік айтішник. батько автора теж арбузер, гнобив маму
О, вітаю вас. Анамнез підвезли 😁
Я працювала місяць назад у кафе та офісі прибиральницею у свої 30. Назбирала десь 10 тис грн. Звільнилась, бо відношення до себе не сподобалось.
КликОЛЬКА
• 18 июля 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Когда я спалила своего, что он ходил к проститутке, он ответил- я даже не кончил, это не считается!
Який жах! 😆🤦♀️
ЯспАкойнаЯ• 18 июля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Який жах! 😆🤦♀️
Почему вам его не жалко?) Мальчик оплатил три часа и не кончил. Вы бессердечная!
КликОЛЬКА
• 18 июля 2024
Ответ дляА я кумедна
Та взагалі жаліти чоловіків то гибле діло
А синочка? 🥺
А я кумедна• 18 июля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
А синочка? 🥺
Коли маленький так, вчити емпатії, а коли виросте потрібна сепарація
КликОЛЬКА
• 18 июля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Это не абьюзер. Это изменщик
Еем… ну я була не проти щоб він вдовольнив свої потреби, бо мені сексу не хотілося, але була умова щоб він предохранявся. Але про таємність таких походів ми не обговорювали.
КликОЛЬКА
• 18 июля 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Це все тому що проститутки працюють не офіційно, не легально!! А от якби були послуги з відрахуванням у держ бюджет та зобовʼязання… то точно б кончив! 😆 держава б змусила через суд!
Рассказница• 18 июля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
О, вітаю вас. Анамнез підвезли 😁
спробуйте іншу роботу, у вас получиться, більше впевненості, менше заниженої самооцінки
Коник-стрибунець• 18 июля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
О, вітаю вас. Анамнез підвезли 😁
А таке подобається від чоловіка?
КликОЛЬКА
• 18 июля 2024
Ответ дляРассказница
Нема сил працювати, не привчена, щей ніжна до висловлювань. Оце зараз дитина ходе у садочок, а тиждень назад хворіла і сиділа на голові вдома без світла майже місяць, стала погано чути, аденоїди зросли…
КликОЛЬКА
• 18 июля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
А таке подобається від чоловіка?
А до чоловіка звикла, він платить набагато більше у гривнях 😁 щей сидить з дитиною спільною, роботодавець на таке не здатен!
Коник-стрибунець• 18 июля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Тогда терпите все унижения и дальше. Если кроме как уборщицей быть ни на что не способна
КликОЛЬКА
• 18 июля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Окей, я буду терпеть. Спасибо что решили мою пролбему 🙂