Сіґеле-міґеле• 18 июля 2024

Ecoflow з Європи

Хочу купити зарядну станцію самостійно в Європі. Але проблема в тому, що їхатиму додому рейсовим автобусом. Якби машиною, то сам собі хазяїн, а тут получається в зв´язці з іншими пасажирами Як проходить розмитнення і відшкодування пдв? Скільки це займає часу? Може хтось був в подібній ситуації і підкаже? Якщо це дуже напряжно, шукатиму інший спосіб.
Колдунья-вещунья• 18 июля 2024
Може, простіше купити у когост, хто привозить техніку, наприклад, з Польщі.
Я так акумулятор придбала.
Він дуже важкий - 25 кг.
Скільки важить зарядна станція?
Миловидна леді• 18 июля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я так акумулятор придбала.
Він дуже важкий - 25 кг.
Скільки важить зарядна станція?
Та тоже 30 кг
ВсеПроВсехЗнаю• 18 июля 2024
Едьте поездом
Чарівне зіллячко• 18 июля 2024
А там где купите возвращают таксфри? Мы брали у них такой опции её было.
Губки-уточкой• 18 июля 2024
Автор мы в Париже сейчас и вчера купили блюэтти на 1.8 кв за 699 евро. у нас они 60000 гр. вот думаю как его в августе передать.
Губки-уточкой• 18 июля 2024
Автор так автобусом проще, дали водителю деньги и все
Губки-уточкой• 18 июля 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
А что это и как оформить?
Чарівне зіллячко• 18 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
А что это и как оформить?
Возврат налога. Но его далеко не все магазины возвращают.
Спрашивайте где есть возврат налога и их условия покупки, просите оформить, ставите печати на таможне и через банк возвращаете потом. Есть много нюансов. Почитайте в интернете
автор Сіґеле-міґеле • 18 июля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Я в Німеччині екофлоу дельта за 600 євро знайшла, але ще не купила. Думаю як привезти цю бандуру
naxodki_youtube• 18 июля 2024
плюс не на всіх переходах оформляють митники такс-фрі, ми коли їхали поїздом в Zahony (Угорщина), то питали митників, і говорили, що треба спеціально викликати інших митників, чекати 2-3 години, і там ще оформлення не пару хвилин буде. На великих переходах (авто) митники такі мають бути
Пригощаю кашею• 18 июля 2024
Знаю що якщо автобусом, то можуть перевізники навіть не чекати поки ви оформите документи ,а от поїздом питають про оформлення такс фрі , це з Польщі