Робот Вертер• 18 июля 2024

Ви впевнені, що хочете заміж за багатого чоловіка? Моя сповідь

Дайте почитати це донькам. Або мотайте на вуса самі собі.
Чоловік мій міський інтелігент, який ніколи не брав до рук чогось важчого за гаманець.
Дуже амбітний і жорсткий. Напевно, це і допомогло йому побудувати бізнес.
Познайомились, коли мені було 20, а йому вже 35. Не одружений і дітей не було.
Почав залицятись одразу, але на перших порах зізнавався, що мріє про міську інтелігентну дівчину з багатим приданим і київською пропискою.
Так сталось, що закохався в мене.
Я відчуваю жостку прірву між нами: інтелектуальну, культурну, розумову.
Часто ляпаю щось невпопад. А коли вперше у своєму житті я пішла з ним до ресторану, то одяглась у шорти з майкою. Бо іншого не мала що одягти
Батьки у мене типові алкоголіки. Він був шокований, коли з ними познайомився.
Я відчуваю себе з ним чимось чужим.
Відчуваю себе так, ніби зайняла чієсь місце - місце достойної, розумної жінки.
Мені досі незвично жити в таких умовах, після своєї поваленої хатини.
Хоча ми разом вже 10 років.
У сімейному житті він впертий і беспомпромісний : якби не мій м‘який характер ніколи не зжились би.
Тяжко. Дуже тяжко
Таких душевних мук ви хочете для себе і доньок?
Своїх двох доньок планую віддати за звичайних добрих хлопців : але чоловік вже формально ‚посватав‘ їх з дітьми партнерів по бізнесу.
Мамаша в бигудях• 18 июля 2024
Ответ дляРобот Вертер
Дохід чоловіка - 100 тисяч грн в місяць
у меня такой доход
до богатства мне далеко

Хвігура мічти• 18 июля 2024
Ответ дляРобот Вертер
Дохід чоловіка - 100 тисяч грн в місяць
блін, я маю більше після сплати всіх податків, звичайна айтішниця нижчої ланки
Кумася• 18 июля 2024
у мене є така знайома, як автор. правда там чоловік з села, але має бізнес, а вона з міста, з родичів в неї мати-алкашка та сестра наркоманка. якимось дивом вона виросла нормальна, без залежностей, вийшла заміж і народила 3-х дітей. але спокою душевного немає, бо ані чоловік, ані свекруха не дають їй забути про її походження та дорікають. на чоловіка дівчата вішаються, бо при баблі, вона неспокійна, кожну копійку намагається відкласти на чорний день, бо сама не має ні освіти, ні роботи. доходить до абсурду - просилася на роботу на просту робітничу спеціальність, але їй відмовили, бо власник знає чоловіка і йому незручно брати її на таку просту посаду.
ПотеряласЯ Я...• 18 июля 2024
Київською пропискою?
Серйозно? Це переклад-адаптація з боліт?
Королева краси• 18 июля 2024
Боже, какие страдания) аж на слезу пробивает) лучше конечно с таким же самым, но еще и нищебродом)

ПС прочитала про его доход. И это богатый? Это так, средний класс.
Где тут 0?• 18 июля 2024
Ответ дляРобот Вертер
Дохід чоловіка - 100 тисяч грн в місяць
Фу.... беру свои слова назад...
Дякую_аж_підскакую• 18 июля 2024
Ответ дляРобот Вертер
Дохід чоловіка - 100 тисяч грн в місяць
Это богатый по вашему?
Крем для арбуза• 18 июля 2024
Ответ дляМалая Налегке
Доньки зрадіють)
Головне, щоб мама була щаслива
Залізна тьотя• 18 июля 2024
Шукаю перспективного, у багатих свої причуди

Пускаю бісики• 18 июля 2024
Ответ дляНеВРотик
Вибачте,а дві доньки,яких її чоловік вже засватав за партнерів по бізнесу,це хто?
Може, це теоретично, хз
Дама-мадама• 18 июля 2024
Больше вопросов к вам почему за эти годы вы не смогли стать такой же как его окружение ?
Угги в горошек• 18 июля 2024
нагадало

Кинг-Конгша• 18 июля 2024
Ответ дляРобот Вертер
Всі подруги і односельчани дуже заздрять мені
А я щодня стримую сльози
То не сльози, то тролячий жир вже через очі капає