Сердючка• Изменено 18 июля 2024
Куди подітись з дітьми,чемоданами 12 годин?Кишинів
Доброго дня! Заселення в готелі о 14 і не є варіантом. Ми прилітаємо з дітками ( 2 мами та 2 дітей) о 5 ранку. Потяг о 17. Прошу порадити як використати комфортно час,коли на руках чемодани. Кажуть в аеропорту на виході не має зручних місць та кафе..Можливо хтось має досвід. Дякую!
Кишинів, Молдова
Ку-кусик• 18 июля 2024
Готель вам точно потрібен? Речі здати в камери схову. І гуляти до вечора.
Горлаю зрання• 18 июля 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Можно оставить в камере хранения в отеле
Та автор не буде в готель їхати.
И_В_офигительных_штанах• 18 июля 2024
Вещи в камеру хранения на вокзале - и гулять. Мы обычно так делаем.
Ку-кусик• 18 июля 2024
Ответ дляСердючка
Кишинів Молдова
Гугліть камери схову в аеропорту чи на вашому вокзалі одразу, там лишається і їдете снідати, гуляти до вечора. Ввечері на вокзалі речі забрали і на поїзд.
1. В Кишиневі нема де толком гуляти. Якщо з дітками - то я розглядала варіант поїхати в зоопарк, він кілька зупинок на тролейбусі від аеропорту.
2. Ми теж прилетіли о 5 ранку. Зізнаюсь - просто лягла спатки на лавочці в аеропорту, там дуже багато українцв сплять. Кілька годин перепочили - тоді поїхали в центр.
Самохвалова• 18 июля 2024
Валізи в камеру схову на жд вокзалі, а без них вже легше буде придумати чим зайнятись. Вокзал в центрі, там і тц і кафе є.