Olga-lyubimaya• 19 июля 2024

Самокат, велобег. Як керувати?

Подарували такий самокат (як на 2 фото. Без ручки батьків.) як на ньому дитині повертати в різні сторони. Малечі півтора рочка. У мене спрацьовує лише коли сильно тисну на певний бік. Чи правильно міркую?
птицаворона• 19 июля 2024
о, в нас такий же - теж фактично його нахиляю в бік за ручку, щоб повернути(
автор Olga-lyubimaya • 19 июля 2024
Ответ дляптицаворона
Дякую! Просто інакше ніяк не працює(( а дитині скільки? Сама/сам розуміє як керувати?
птицаворона• 19 июля 2024
Ответ дляOlga-lyubimaya
Було рік і чотири, коли посадили в вперше - відкатали до року і шість, тоді він ще не розумів, як керувати. Зараз два, але ми з ним півроку не були вдома і самоката не бачили - сподіваюсь, він роздуплиться і буде сам кататись)
автор Olga-lyubimaya • 19 июля 2024
Ответ дляптицаворона
Щиро вдячна за підказку🫶 швидкого повернення додому🤩
Шмоточницаца• 19 июля 2024
Моя ровно с года каталась. Поворачивает самокат за счет наклона тела ( соответственно и ручка наклоняется)
Люблю кетчуп• 19 июля 2024
Дуже мала дитина ще у вас. Щоб повертати. Буде злазити і пересувати