Фантазерша• 19 июля 2024

Чи може боліти щока і біля вуха, якщо пломба трохи зависока?

Поставили мені пломбу на днях. Пломба зліва, а щока і біля вуха як пече справа. Тобто справа виходить трохи нижче , бо зліва пломба трошечки зависока. При змиканні щелепи, я відчуваю, що першою замикається ліва сторона, де пломба.
julia-678c• 19 июля 2024
Почему на месте не подкорректировал врач?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 19 июля 2024
Я так уже 2 месяца хожу, врач обещал, что опустится. Ничего не болит, просто неудобно
автор Фантазерша • 19 июля 2024
І коли щелепа закрита, то я відчуваю , що зліва всі зуби прилягають ,та справа наче не всі і не так сильно прилягають. Там де зараз зліва нова пломба, там у мене зуб був сточений нижній, а верхній зуб наче трохи вниз пішов із за цього.
автор Фантазерша • 19 июля 2024
Ответ дляjulia-678c
Коректував , але я не можу одразу зрозуміти, важко
автор Фантазерша • 19 июля 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А у вас велике пространсьво між зубами?
автор Фантазерша • 19 июля 2024
Я переживаю, бо я зараз в чужій країні і ут робила пломби. Сьогодні останній день коли я можу піти до лікаря, бо завтра вилітаю додому.( Не в Україну)
ИНЬэтовамниЯНЬ• 19 июля 2024
Ответ дляФантазерша
А у вас велике пространсьво між зубами?
Между зубами или между челюстями? Между зубами нет, они очень плотно стоят.
Между челюстями был 1 мм, который должен был просесть, сейчас меньше гораздо, но все еще есть перепад
автор Фантазерша • 19 июля 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ну між щелепами мабуть, але мала на увазі між верхніми і нижніми зубами.
НеВРотик• 19 июля 2024
Я б сходила к врачу.. Я чувствовала тепло в щеке и возле уха, даже не болело, оказалось инфекция в зубе, тоже недавно ставила пломбу.. Рассверлили сегодня, сижу с дыркой в зубе, пью антибиотик(((
автор Фантазерша • 19 июля 2024
Ответ дляНеВРотик
Як швидко після встановлення пломби ви почали відчувати тепло?
НеВРотик• 19 июля 2024
Ответ дляФантазерша
Три дня...
автор Фантазерша • 19 июля 2024
Ответ дляНеВРотик
Три дня...
Через три дні?
НеВРотик• 19 июля 2024
Ответ дляФантазерша
Через три дні?
Да
автор Фантазерша • 19 июля 2024
Ответ дляНеВРотик
Да
Дякую
Дівка в намисті• 19 июля 2024
Вполне может
автор Фантазерша • 19 июля 2024
Ставила пломбу позавчора ввечері. Зранку проснулась, нічого не пекло. Поснідала і почало пекти. Сьогодні теж саме
НеВРотик• 19 июля 2024
Ответ дляФантазерша
Дякую
Но ту где я очень жарко, поэтому инфекция быстро развивается, как объяснил врач.. Могло пройти и больше времени...
автор Фантазерша • 19 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Вполне может
Тільки мені не зрозуміло, боліти щока і вухо мають зі сторони де висока пломба , чи де низька пломба?