БезникаЯ• 20 июля 2024
Кто на зиму солит огурцы?
Первый раз решила засолить огурцы, вот по рецепту, постояли три дня, потом перекипятила рассол и залила обратно. Но вот утром встаю, рассол остыл и банки не полные, хотя заливала до края. Почему так?
Читала, что если огурцы не полностью покрыты, будут мягкие. У меня 4 банки такие(
БезникаЯ
• 20 июля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Такие в этом году цены на огурцы, что консервация под вопросом
Купили на троещинском рынке по 10 грн
Секс-Бомба• 20 июля 2024
Ответ дляБезникаЯ
Купили на троещинском рынке по 10 грн
О, отлично, в Днепре по 30-35
БезникаЯ
• 20 июля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
О, отлично, в Днепре по 30-35
Да у нас тоже, это мы просто с дачи ехали и заехали под закрытие ранка уже
ПотеряласЯ Я...• 20 июля 2024
Ответ дляБезникаЯ
Купили на троещинском рынке по 10 грн
Вчера была на троещ.рынке , таких цен не было на огурцы, за то баклажанов нагребла по 25 грн и помидор по 40 . ))) Огурцы по 40-50 были , корнишоны.
Р.S верхние без рассола пустите на оливье, те что в рассоле будут норм.
Мамин тріль• 20 июля 2024
Физика.
Увеличение объема жидкости с ростом температуры происходит по двум причинам. Во-первых, вследствие ангармоничности колебаний молекул увеличиваются расстояния между ними. Во-вторых, при нагревании жидкости некоторые молекулы переходят из внутренних областей на поверхность, в результате чего образуются „дырки“.
БезникаЯ
• 20 июля 2024
Ответ дляМамин тріль
Физика.
А что же делать? Мама солила, всегда рассола были полные банки
Chaterbox• 20 июля 2024
Ответ дляБезникаЯ
Купили на троещинском рынке по 10 грн
Ну они перезревшие, будут на вкус так себе
Н@Диете• 20 июля 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Мы в прошлую субботу ездили на Столичку
Огурцов было не много ,от 30 грн
Баклажаны и помидоры были в цену как на обычных базарах. Хоть на Троещину едь
Огурцов было не много ,от 30 грн
Чудовий каламбур• 20 июля 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Та ну, у авторки далеко не корнішони. Як у нас казали бабусі/дідусі: кабаки. Це коли пропустили огірка і він став здоровенний і перезрівший
Цветочница• 20 июля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Так в магазине они тоже будут дороже.
Да и вкус магазинных не очень
Я перед тим,як заливати вже перекип´яченим розсолом в банки докладую огірки під самий верх. Тобто 1 банка розходується на докладання в інші і вже потім заливаю розсолом під самий верх.Якщо розсол залишається,то тримаю в холодильнику і через десь неділю можу долити в банки.
Коник-стрибунець• 20 июля 2024
Так і буде. Неповна банка. Єдине, у вас кришка звичайна, чи що розпалюється? У мене стоять такі банки під розпарювану кришку і все ок.
Джем Шакіри• 20 июля 2024
Ответ дляМамин тріль
Физика.
Вам навіть слово фізика вимовляти - гріх.
Джем Шакіри• 20 июля 2024
Автор, якщо ви солоні огірки плануєте щберігати у підвалі, то вам не треба було квасити при кімнатній темпі і потім кип´ятити розсіл. Так роблять лише якщо хочуть зберігати при кімнатній темпі і тоді обов´язково закручувати або твіст кришками, або ключем.
Для зберігання у підвалі огірки просто заливаються холодним розсолом, зверху капронова кришка і в підвал. Зверху кладіть всю зелень - тистя хрону, вишні, смородини, бо огірки вспливають і без розсолу розлазяться, а з листям нічого не станеться.
Куди у вас пішла вода - важко сказати, бо ви все не по рецепту робили.
Петриківна• 20 июля 2024
Ответ дляvikohka
это на 3 литра? а eсли нeт погрeба?
Кислые огурцы должны храниться в холоде.
БезникаЯ
• 20 июля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Ні, кришка не звичайна, та що розпарюавти
БезникаЯ
• 20 июля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Зберігати буду в квартирі
БезникаЯ
• 20 июля 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Саме ця банка, це дачні, те що було, при такій погоді перебирати це розкіш
БезникаЯ
• 20 июля 2024
Ответ для_Helenn_
Точно, так і треба робити, я просто не очікувала, що таке буде, бо заливала повні банки. Дякую за пораду!!
Чудовий каламбур• 20 июля 2024
Ответ дляБезникаЯ
В принципі так, що виросло те й закрили. Можна долити розсолом
Коник-стрибунець• 20 июля 2024
Ответ дляБезникаЯ
Тоді будуть стояти. Нічого їм не буде. Навіть у квартирі.
БезникаЯ
• 20 июля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Дякую. Сподіваюсь, раніше мама цим займалась, то було таке, що відкриваєш банку, а огірки настільки м´які, що в руках розлазяться, а інша банка смачні, хрумкі. Прочитала, що може бути від того, що не повна банка розсолу, але як вже є.
Коник-стрибунець• 20 июля 2024
Ответ дляБезникаЯ
Не всі огірки підходять для консервації. Тому і м´які. Ви не долиєте розсіл і не вгадаєте, буде банка повна чи ні. Перед консервуванням я замочую огірки в холодній воді на пару годин. Тоді при закриванні вони вбирають меньше розсолу.
БезникаЯ
• 20 июля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
А не підкажете, як зрозуміти які підходять, а які ні, якщо на ринку купувати?
Коник-стрибунець• 20 июля 2024
Ответ дляБезникаЯ
З чорними колючками краще брати.
БезникаЯ
• 20 июля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
З чорними колючками краще брати.
Зрозуміло, дякую! На ринку купили зовсім без колючок, ще й якісь світло-зелені, мабуть толку не буде...