SantaMonika• 20 июля 2024

Хлопчик, якого вбила pocійська ракета у Миколаєві.

Про загибель Кирила Дядюшка повідомили у танцювальному колективі Зразкового ансамблю народного танцю «Український Сувенір». Хлопчику було всього 12 років.

Вот настоящие будущее Украины, которое убивают каждый день
А не Фарионша, за которой плачь устроили
Она успела пожить, детей выростить, внуков понянчить
А такие, как этот мальчик, и тысячи других - нет
marata• 20 июля 2024
Дуже шкода кожного, хто загинув через кляту русню. Але й на вулиці вбивати за те, що не збігалися погляди, - це дикість. Вона теж була патріоткою своєї країни
LotusA• 20 июля 2024
Ответ дляmarata
Ну ещё никто убийцу не нашел и за что ее убили неизвестно, поэтому это ваши домыслы,что она пострадала за мову и т.д.
Liebelebenn• 20 июля 2024
Вбивають все українське: старе- мале, нищать школи, бомблять універи, гатять по музеях!!! Музей Марії Примаченко розгатили прямою наводкою. Наших письменників, поетів вбивають катуючи, за українську мову виривають нігті і ріжуть по живому, щоб зросійщкгі малороси гавкали про какую разніцу і вєлікава буніна. Горе безпамятним
Аня_я• 20 июля 2024
Жалко всех невинноубиенных..... русню только не жалк
Olvia1987• 20 июля 2024
Ответ дляmarata
Хоч тема і не про неї,але напишу:вона була патріоткою недемократичної України.
marata• 20 июля 2024
Ответ дляLotusA
Ну ненавиділи її саме за це
Nathalie27• 20 июля 2024
Ответ дляmarata
Ми ще не знаємо точно, за що її вбили. За звичайне неспівпадіння поглядів людину не пасуть тиждень.

Та і патріотизм у неї був більше показний і дутий.
Nathalie27• 20 июля 2024
Ответ дляmarata
Ну ненавиділи її саме за це
Її ненавиділи за травлю, яку вона влаштовувала.
interior_designer• 20 июля 2024
Мягких тебе облаков, Кирюша Такой хороший и талантливый мальчишка(((((
ВасильевнаЯ• 20 июля 2024
Ответ дляOlvia1987
Патриотка, доходившая до маразма. Это ж надо было гнобить русскоговорящих военных, которые защищали ее же задницу. После этого фарионшу ни капли не жаль.
Аня_я• 20 июля 2024
Её убийство похоже не на идейное,а на провокацию, чтобы ещё больше расшатать общество.
У русни ничего не получается на фронте, а вот так из-под тишка - очень даже
HelloKitty18• 20 июля 2024
Ответ дляАня_я
Я б не сказала, що у русні не виходить на фронті, скоріше навпаки.
Захоплюють і захоплюють території.
Nikol-9a2f• 20 июля 2024
Ответ дляmarata
Де докази, що її вбили через погляди, а не через темношкірого коханця наприклад?😂
Olvia1987• 20 июля 2024
Ответ дляАня_я
А на фронте и не надо.Зато в тылу неплохо получается.Притом им особо и стараться не надо: всё сделает наша власть.
Нина____• 20 июля 2024
Тема про Фарион? Может хватит уже про эту ...
Тенко• 20 июля 2024
Ужасная смерть
Из всех моих подписок только один тг-канал написал про Николаев и погибшего мальчика
marata• 20 июля 2024
Ответ дляNikol-9a2f
За що б не вбили - це дно(
Нина____• 20 июля 2024
Ответ дляТенко
Ужасная смерть
Вот и правда жизни. Только про эту даму из каждого утюга.
irina18• 20 июля 2024
Это ужасно 🥲 у меня нету слов.
Natkash• 20 июля 2024
Для чого ще і в цій темі Фаріон, десятка попередніх мало?
Ця клята війна викошує наш цвіт нації. Ще згадайте, скільки на війні гине хлопців. Недавно хоронили однокурсника, доброго, відповідального, дуже розумного, його могила була в самому кінці поля, поки піднімалися, надивилися на фотографії на могилах воїнів, Боже, які ж вони всі світлі! Ще би мали жити і жити, бути щасливими, коханими, виховувати дітей, якби якесь дране плешиве мурло не вирішило піти війною.
Nat-li• 20 июля 2024
Удалено администрацией...
WhiteWidow• 20 июля 2024
Ответ дляmarata
Ну ненавиділи її саме за це
Та ні. Я люблю мову, спілкуюся нею. Але фаріон, у її промовах, дописах, у всій її риториці, таки хватила зайвого. Типова агресивна вишивата.
vikohka• 20 июля 2024
Ответ дляHelloKitty18
Захоплюють і захоплюють території.
по сeлу в дeнь, да?
Aksinia 111• 20 июля 2024
Ответ дляТенко
Ужасная смерть
Не знаю на кого Вы подписаны, у меня все каналы об этом писали .
Самое ужасное, когда погибают дети ! Тем более такой страшной смертью !
Вот честно, я не знаю как такое в принципе , когда нибудь можно простить .... В этих смертях виновата масса людей, от решения до изготовления и запуска ракет ! Они всё видят, знают и понимают !
Такая карма с руснёй останется навечно ! Гнилая нация !
HelloKitty18• 20 июля 2024
Ответ дляvikohka
по сeлу в дeнь, да?
По селу, але це успіх, як важко потім відвойовувати кожен метр.
Мимо_шла• 20 июля 2024
Очень жаль мальчика😢
Павела• 20 июля 2024
Ответ дляАня_я
Це з чого ви висновок зробили, що у них нічого на фронті не виходить?
Провокація можливо, не факт, що з боку русні.
Павела• 20 июля 2024
Ответ дляТенко
Ужасная смерть
Я багато де читала, але і про Фаріон купа інформації. Дітей шкода найбільше. Кожна смерть - трагедія, але коли це невинні діти, розриває на куски. М´яких хмаринок маленькому ангелу.
kseniya123• 20 июля 2024
Страшная трагедия, мягких облаков Кирюше.
Кто из Николаева,знают что там совсем рядом больницы. И меня не покидает мысль,куда эти твари целились.
interior_designer• 20 июля 2024
Ответ дляkseniya123
для меня лично нет логики вообще, куда там целиться? в детскую поликлинику? я тут живу, нет тут ничего от слова совсем. Но меня после Охматдита не удивляет, что эти мрази тупо бьют куда ни попадя(