LiliaBella• 20 июля 2024
Ответ дляVitamina1407
👍очень хороший вопрос
Вот мне например, пофиг на спортсменов и артистов,всяких там усиков и монатиков.
Зато не пофиг на продукты и цены,коммунальные услуги, или если текущий унитаз и лопнувшие трубы.
jannjann77• 20 июля 2024
Ответ дляАноним Первый
До речі І пісні в нього дєрьмо і голос такий же і сам смрад
А тем, кто был на его концертах на стадионе, нравится. Что, все неправильные?
Манюнайтед• 20 июля 2024
Картавый фракцию Голос в раду протянул и свалил а те начали лаве клепать,лохов кидать
Ответ дляLiliaBella
Если спортсмен с мировым именем даёт интервью в других странах, где призывает помогать Украине, общается с политиками и влиятельными людьми, и это общение многих уважаемых известных украинцев в сумме приносит нам в итоге результат в виде оружия денег, санкций, гуманитарной помощи.... то... странно, что вам пофиг
LiliaBella• 20 июля 2024
Ответ дляВітерець
Не смешите хоть
Семицветка• 20 июля 2024
Ответ дляАнастасияSК
Бан на тему!
А что не так? Или вы жена свежеиспеченного лейтенанта?
Семицветка• 20 июля 2024
Ответ дляFilomena
Ви переплюнули навіть Маню притягнувши новину двохрічної давності.
Серьёзно?
Ответ дляLiliaBella
Прикольно.
Кому то бусификация,окоп и на кладбище.
А кому-то Франкфурт.
Кому то бусификация,окоп и на кладбище.
А кому-то Франкфурт.
Я с детьми выехала практически сразу, муж спустя в 9 месяцев. В то время многие еще были на распутьях и решили ждать. Хотя тогда было много разных вариантов. За границей с той же Молдавией не было такого контроля, как сейчас.
L-i-s-a-92af• 20 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Вчора загинув спорсмен,український чемпіон міжнародного рівня.35 років.На фронті.Бо чоловік
У вас геррї лише ті,хто загинули.Інші всі ’ зрадники і ухилянти’( за виключенням Олексія Порошенка,звісно.
L-i-s-a-92af• 20 июля 2024
Ответ дляOlvia1987
Та не,пусть им звания лейтенантов всем дадут.И отправят во Франкфурт снова.Может привезёт с собой в Украину какого-то ’надихнутого’
Все,кто заканчивают ВНЗ-лейтенанты
L-i-s-a-92af• 20 июля 2024
Ответ дляSolnet
И спортсменов тоже на фронт! Нефиг представлять Украину на международных соревнованиях, да? Чтобы вообще забыли и не знали о нас
Ей бы так хотелось
L-i-s-a-92af• 20 июля 2024
Ответ дляElenaMari
Он на нулевках был, почему его демобилизовали , а остальных нет?
Его перевели на другую должность.Читайте официальные источники,а не порошенковсую помойку.
L-i-s-a-92af• 20 июля 2024
Ответ дляuma
Ок, певец, мировое имя, вдохновляет идти в бой, пусть. Но один вопрос: на основании чего демобилизация? Почему ему можно сменить камуфляж на микрофон, а другим нет?
Это вброс,его перевели на другую должность
L-i-s-a-92af• 20 июля 2024
Ответ дляtetnes
Сыновья Порошенко служат? Где они сейчас?
В Лондоне и в Швейцарии( этот участник АТО особено интересен)
L-i-s-a-92af• 20 июля 2024
Ответ дляВітерець
Это раша бот,поэтому ему не нужно
Ответ дляFilomena
Новина за 24 рік.Ще в цьому році отримував зарплату,як мобілізований.І до чого тут маня ваша?
Загалом, за 2022-2024 роки Святослав Вакарчук отримав біля 850 тис. грн у вигляді грошового забезпечення на військовій службі.
L-i-s-a-92af• 22 июля 2024
Ответ дляРеверанс
’Святослава мобілізували в березні 2022 року – це відома інформація. До військкомату у Львові прийшов з братом у перші дні повномасштабного вторгнення. Служить офіцером із морально-психологічної підготовки, бо свого часу закінчив військову кафедру при університеті за спеціальністю ’військова психологія і соціологія’. Інформація про те, що він полишив службу, – неправда.
’З часом військовозобов´язаних переводять з однієї посади на іншу, – пояснює Вікторія Хоменко. – І це називається в них звільненням, а згодом – прийняттям на іншу посаду. Але це в жодному разі не означає демобілізацію з армії. А журналісти, прочитавши про звільнення з посади, зробили от такий висновок. Я говорила з редакцією, де з’явився цей матеріал, вони зробили корегування у статті. Але ж ви знаєте, історія з негативним емоційним окрасом завжди краще читається, ніж спростування’.
Також у ЗМІ з’явилася інформація про те, що в декларації за січень – початок травня 2024 року Вакарчук зазначив, що отримав 89,6 тисячі гривень як грошове забезпечення на військовій службі, а за 2022-2024 роки ця сума склала близько 850 тисяч.
’Грошове забезпечення є на будь-якій службі, – коментує Вікторія Хоменко. – Від нього ти просто так не можеш відмовитися. А армія – це така структура, в яку ти не можеш прийти і сказати: ’Я буду працювати за каву, а ось вам рахунок – переказуйте сюди гроші’. Святослав постійно сам перекидає ці кошти на наш фонд, бо ми з нього робимо закупівлі для наших дружніх бригад. От зараз, розмовляючи з вами, несу на пошту договори на відправлення шести РЕБів, які обійшлися нашому фонду в 900 тисяч гривень’.
’Знаєте, я вчора пізно перечитувала, що пишуть в інтернеті, і думала: люди реально вважають, що Святослав Вакарчук бере собі гроші з ЗСУ? І він з цього якось розбагатів? – продовжує Вікторія. – Ось навіть нещодавно мені прилетіло в Facebook нагадування, як трохи більше року тому ми збирали кошти на одну із одеських бригад – з концерту та аукціону. До двох мільйонів не вистачало 210 тисяч. Святослав докинув на фонд ці гроші з власних, щоб вийшла красива цифра. Нас вчора дуже зачепила історія з ’Охматдитом’. Ми зразу узгодили зі Славою, що передаємо з фонду 100 тисяч гривень.
’Святослав Вакарчук як служив, так і служить у ЗСУ, а кошти, як передавав на допомогу, так і продовжуватиме це робити. 800 з чимось тисяч – це невелика частина на тлі десятків мільйонів, які ми передали на фронт. Це все ми задокументували. Звичайно, ми обговорювали зі Святославом ситуацію, – додає Вікторія. – Він щиро здивований. Каже: ’Вважають, що я забрав собі ці гроші? Серйозно?’. Скільки разів я просила його сфотографуватися, коли передає щось на фронт! Дуже важко вмовити. Коли він іде до хлопців, бере в машину те, що ми на той час закупили. Але це не все, бо, як тільки отримуємо щось, стараємося зразу відправити, а не чекати, поки Славик поїде. Але інколи буває, що все збігається. Багато разів казала: ’Славо, дуже потрібні фото, нехай хтось сфоткає на телефон’.
’Він сердиться: ’Я не буду цього виставляти. Навіщо?’ – каже Хоменко. – У мене є кілька фото, де він вручає допомогу, повертаючись спиною до камери. Видно, що людина соромиться. Зрозуміло, що коли ми виставили би такі фото, могли почути, що він піариться. Добро робиться тихо