Реверанс• 20 июля 2024

Співак і лейтенант Святослав Вакарчук демобілізувався

LiliaBella• 20 июля 2024
Ответ дляVitamina1407
👍очень хороший вопрос
Вот мне например, пофиг на спортсменов и артистов,всяких там усиков и монатиков.

Зато не пофиг на продукты и цены,коммунальные услуги, или если текущий унитаз и лопнувшие трубы.
jannjann77• 20 июля 2024
Ответ дляАноним Первый
До речі І пісні в нього дєрьмо і голос такий же і сам смрад
А тем, кто был на его концертах на стадионе, нравится. Что, все неправильные?
автор Реверанс • 20 июля 2024
Ответ дляВітерець
Його призначили, а ось Тищенко люди самі обрали працювати в парламенті і приймати закони
І Юрченка і Безуглу.Дебіли вибрали дебілів
Tekila_• 20 июля 2024
В политике он уже надыхнув 2 раза и здриснул.
Манюнайтед• 20 июля 2024
Картавый фракцию Голос в раду протянул и свалил а те начали лаве клепать,лохов кидать
Вітерець• 20 июля 2024
Ответ дляLiliaBella

Если спортсмен с мировым именем даёт интервью в других странах, где призывает помогать Украине, общается с политиками и влиятельными людьми, и это общение многих уважаемых известных украинцев в сумме приносит нам в итоге результат в виде оружия денег, санкций, гуманитарной помощи.... то... странно, что вам пофиг
LiliaBella• 20 июля 2024
Ответ дляВітерець
Не смешите хоть
25Lida• 20 июля 2024
Ответ дляOlvia1987
Та не,пусть им звания лейтенантов всем дадут.И отправят во Франкфурт снова.Может привезёт с собой в Украину какого-то ’надихнутого’
Після вишу звання лейтенанта присвоювали студентам, у кого була воєнна кафедра.
Nerses• 20 июля 2024
Клоун. Сам пошел, сам пришел. На фронте много погибло не менее талантливых молодых ребят.
Семицветка• 20 июля 2024
Ответ дляАнастасияSК
Бан на тему!
А что не так? Или вы жена свежеиспеченного лейтенанта?
Семицветка• 20 июля 2024
Ответ дляFilomena
Ви переплюнули навіть Маню притягнувши новину двохрічної давності.
Серьёзно?
begovelik• 20 июля 2024
Ответ дляannac
И пойдем спасать украинцев, которых будут угнетать в Европе (ну типа как рашисты спасают русских в Украине)
В Европе армию так 30 лет не просерали и ЯО никто рашке не дарил.
begovelik• 20 июля 2024
Ответ дляLiliaBella
Тогда или все или никто.

А не так,что образовалась каста ИЗБРАННЫХ, и ВЫЕЗДНЫХ.
И ВЫЕХАВШИХ НАВСЕГДА
begovelik• 20 июля 2024
Ответ дляLiliaBella
Прикольно.
Кому то бусификация,окоп и на кладбище.
А кому-то Франкфурт.
Я с детьми выехала практически сразу, муж спустя в 9 месяцев. В то время многие еще были на распутьях и решили ждать. Хотя тогда было много разных вариантов. За границей с той же Молдавией не было такого контроля, как сейчас.
begovelik• 20 июля 2024
Ответ дляVAKULKA
А в Украине ходили на его концерты?
Конечно )
L-i-s-a-92af• 20 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Вчора загинув спорсмен,український чемпіон міжнародного рівня.35 років.На фронті.Бо чоловік
У вас геррї лише ті,хто загинули.Інші всі ’ зрадники і ухилянти’( за виключенням Олексія Порошенка,звісно.
L-i-s-a-92af• 20 июля 2024
Ответ дляOlvia1987
Все,кто заканчивают ВНЗ-лейтенанты
L-i-s-a-92af• 20 июля 2024
Ответ дляSolnet
И спортсменов тоже на фронт! Нефиг представлять Украину на международных соревнованиях, да? Чтобы вообще забыли и не знали о нас
Ей бы так хотелось
L-i-s-a-92af• 20 июля 2024
Ответ дляElenaMari
Он на нулевках был, почему его демобилизовали , а остальных нет?
Его перевели на другую должность.Читайте официальные источники,а не порошенковсую помойку.
L-i-s-a-92af• 20 июля 2024
Ответ дляuma
Ок, певец, мировое имя, вдохновляет идти в бой, пусть. Но один вопрос: на основании чего демобилизация? Почему ему можно сменить камуфляж на микрофон, а другим нет?
Это вброс,его перевели на другую должность
L-i-s-a-92af• 20 июля 2024
Ответ дляtetnes
Сыновья Порошенко служат? Где они сейчас?
В Лондоне и в Швейцарии( этот участник АТО особено интересен)
L-i-s-a-92af• 20 июля 2024
Ответ дляВітерець
Это раша бот,поэтому ему не нужно
tetnes• 20 июля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Реверанс тактично не ответила)
автор Реверанс • 20 июля 2024
Ответ дляFilomena
Новина за 24 рік.Ще в цьому році отримував зарплату,як мобілізований.І до чого тут маня ваша?
Загалом, за 2022-2024 роки Святослав Вакарчук отримав біля 850 тис. грн у вигляді грошового забезпечення на військовій службі.
L-i-s-a-92af• 22 июля 2024
Ответ дляРеверанс
’Святослава мобілізували в березні 2022 року – це відома інформація. До військкомату у Львові прийшов з братом у перші дні повномасштабного вторгнення. Служить офіцером із морально-психологічної підготовки, бо свого часу закінчив військову кафедру при університеті за спеціальністю ’військова психологія і соціологія’. Інформація про те, що він полишив службу, – неправда.

’З часом військовозобов´язаних переводять з однієї посади на іншу, – пояснює Вікторія Хоменко. – І це називається в них звільненням, а згодом – прийняттям на іншу посаду. Але це в жодному разі не означає демобілізацію з армії. А журналісти, прочитавши про звільнення з посади, зробили от такий висновок. Я говорила з редакцією, де з’явився цей матеріал, вони зробили корегування у статті. Але ж ви знаєте, історія з негативним емоційним окрасом завжди краще читається, ніж спростування’.

Також у ЗМІ з’явилася інформація про те, що в декларації за січень – початок травня 2024 року Вакарчук зазначив, що отримав 89,6 тисячі гривень як грошове забезпечення на військовій службі, а за 2022-2024 роки ця сума склала близько 850 тисяч.

’Грошове забезпечення є на будь-якій службі, – коментує Вікторія Хоменко. – Від нього ти просто так не можеш відмовитися. А армія – це така структура, в яку ти не можеш прийти і сказати: ’Я буду працювати за каву, а ось вам рахунок – переказуйте сюди гроші’. Святослав постійно сам перекидає ці кошти на наш фонд, бо ми з нього робимо закупівлі для наших дружніх бригад. От зараз, розмовляючи з вами, несу на пошту договори на відправлення шести РЕБів, які обійшлися нашому фонду в 900 тисяч гривень’.

’Знаєте, я вчора пізно перечитувала, що пишуть в інтернеті, і думала: люди реально вважають, що Святослав Вакарчук бере собі гроші з ЗСУ? І він з цього якось розбагатів? – продовжує Вікторія. – Ось навіть нещодавно мені прилетіло в Facebook нагадування, як трохи більше року тому ми збирали кошти на одну із одеських бригад – з концерту та аукціону. До двох мільйонів не вистачало 210 тисяч. Святослав докинув на фонд ці гроші з власних, щоб вийшла красива цифра. Нас вчора дуже зачепила історія з ’Охматдитом’. Ми зразу узгодили зі Славою, що передаємо з фонду 100 тисяч гривень.

’Святослав Вакарчук як служив, так і служить у ЗСУ, а кошти, як передавав на допомогу, так і продовжуватиме це робити. 800 з чимось тисяч – це невелика частина на тлі десятків мільйонів, які ми передали на фронт. Це все ми задокументували. Звичайно, ми обговорювали зі Святославом ситуацію, – додає Вікторія. – Він щиро здивований. Каже: ’Вважають, що я забрав собі ці гроші? Серйозно?’. Скільки разів я просила його сфотографуватися, коли передає щось на фронт! Дуже важко вмовити. Коли він іде до хлопців, бере в машину те, що ми на той час закупили. Але це не все, бо, як тільки отримуємо щось, стараємося зразу відправити, а не чекати, поки Славик поїде. Але інколи буває, що все збігається. Багато разів казала: ’Славо, дуже потрібні фото, нехай хтось сфоткає на телефон’.

’Він сердиться: ’Я не буду цього виставляти. Навіщо?’ – каже Хоменко. – У мене є кілька фото, де він вручає допомогу, повертаючись спиною до камери. Видно, що людина соромиться. Зрозуміло, що коли ми виставили би такі фото, могли почути, що він піариться. Добро робиться тихо