Швидкоруч• 20 июля 2024
Девочки, объясните, в чем вред консервов?
Почему считается что есть консервированные продукты - вредно?
Я очень люблю тунца в разных вариантах, иногда шпроты и паштеты. Про консервированные овощи вообще молчу так как обожаю все.
Неужели это всё яд для организма?
Результат:
вже голосів:
36 (62.07%)
Ем и не задумываюсь
15 (25.86%)
Ем, но очень редко
5 (8.62%)
Тыц
2 (3.45%)
Да, консервы - вред. Не ем
З понеділка на дієті• 20 июля 2024
Ответ дляротцвеники
Але ж та ртуть не через консервування. Вона є незалежно від того, щойно виловлена чи з консерви
И что? Бигмаки вообще не консервируют.
Трільчиха• 20 июля 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Согласна, но и придумывали изначально консервы не как источник витаминов, а как способ не сдохнуть с голоду в экстремальных условиях
Во во, а то возвели тунца в банке до ранга необходимости в пп))
Трільчиха• 20 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
И что? Бигмаки вообще не консервируют.
В бигмаке своего говна полно без ртути))
ротцвеники• 20 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
И что? Бигмаки вообще не консервируют.
І що?
З понеділка на дієті• 20 июля 2024
Ответ дляТрільчиха
Такое говно, просто ужас - сыр, салат, говядина, огурец. Откусил и упал замертво.
Трільчиха• 20 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А от морской рыбы вы мрёте сразу?
З понеділка на дієті• 20 июля 2024
Ответ дляТрільчиха
А от морской рыбы вы мрёте сразу?
Нет, я ни от чего не мру и еду говном не называю.
Трільчиха• 20 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Какая умничка, пирожок ваш))
ротцвеники• 20 июля 2024
Ответ дляТрільчиха
Не вредные, но и в перевареном мясе рыбы уже ничего полезного нет.
Чому немає? Є. Білок. А ще кальцій, фосфор та інші. Вони нікуди не діваються.
Дама-мадама• 20 июля 2024
Автор, ну який яд. Їжте собі, це ж не основний ваш раціон. Якщо ви не харчуєтеся одним тунцем, а ще готуєте свіжу рибу та м´ясо, то чим він вам нашкодить? Ну так, шпроти не самий корисний продукт, але пару раз в рік спокійно можете ними поласувати. Овочева консервація те ж саме. По перше, вона не обов´язково з оцтом, або з великою його кількістю. По друге, це ще питання, що корисніше взимку, свіжий нітратний огірок, чи домашній з банки. Та і меньше слухайте, що вливають у вуха ’експерти’ з харчування. Згадайте, як розказували яка шкідлива не рафінована олія. Як було модно і корисно їсти знежирений сир, знежирений кефір і т.д. Тепер виявляється що жири корисні, більше того, необхідні. Вживайте що вам смакує, головне підходьте до цього без фанатизму і харчуйтеся збалансовано, і буде вам щастя)))
Трільчиха• 20 июля 2024
Ответ дляротцвеники
Да, часть их остаётся при определённой обработке, но консерванты и соль в избытке в таких продуктах. Так что о пользе нет смысла говорить, это как выше написали - средство удалить голод.
ротцвеники• 20 июля 2024
Ответ дляТрільчиха
Білок нікуди не зникає. Кальцій фосфор - також. Про надлишок солі - не певна, що солі там більше, ніж в усьому іншому - людство всюди ту сіль використовує в надлишку, здоровий організм її не помічає. Ну а консерванти - є те, що зазначено. Достатньо читати етикетки. Ви сплутали тунця у своєму соку з фарбованим солоним лососем?
Чи ви просто упереджено відноситесь, навіть не розібравшись у питанні?
Трільчиха• 20 июля 2024
Ответ дляротцвеники
Люди привыкли есть шлак, даже оправдания этому находят. Ваш тунец даже в собственном соку лежит в жестяной банке по пол года , а то и больше. Это не пп, это еда для утоления голода.
ротцвеники• 20 июля 2024
Ответ дляТрільчиха
А я і не на ПП, не треба додумувати. А ви - жертва маркетингу. Виключно авокадо з чіа їсте? Це їжа. Просто їжа.
Трільчиха• 20 июля 2024
Ответ дляротцвеники
А зачем вы вообще мне лепите свои выдумки о том , что я ем или не ем? Да, консервы я считаю едой , что бы перебиться в случае чего, никак не на постоянной основе и уж никогда их не отнесу к полезному продукту. Остальные ваши фантазии даже смысла нет обсуждать - они ваши, не мои.
ротцвеники• 20 июля 2024
Ответ дляТрільчиха
Почекайте, це ви почали фантазувати, що я на ПП, і їм консервованого тунця на постійний осові. Це ваші домисли, не мої
Нащо ви ліпите свої безпідставні видумки, в тому числі про те, що кудись зникає білок, кальцій та інше? Що туди солі гатять як в тараньку? Що вона виключно з консервантами? (Сіль і є консервант, но упустимо). У вас є очі, в магазинах є вибір, читайте етикетки. Де ви побачили, що я написала, що це корисна їжа? Нащо ви це ліпите?
Читайте по буквах: це їжа. Яка покриває потреби передусім в білках. Зовсім вже звихнулися зі своїм харчуванням.
Нащо ви ліпите свої безпідставні видумки, в тому числі про те, що кудись зникає білок, кальцій та інше? Що туди солі гатять як в тараньку? Що вона виключно з консервантами? (Сіль і є консервант, но упустимо). У вас є очі, в магазинах є вибір, читайте етикетки. Де ви побачили, що я написала, що це корисна їжа? Нащо ви це ліпите? Читайте по буквах: це їжа. Яка покриває потреби передусім в білках. Зовсім вже звихнулися зі своїм харчуванням.
Трільчиха• 20 июля 2024
Ответ дляротцвеники
Вообще то это вы ко мне написали, а не я вам и я конкретно в первом своём посте написала, что не вижу ничего там полезного, что вы и пытаетесь оспорить)) читайте к чему вы прицепились.
ротцвеники• 20 июля 2024
Ответ дляТрільчиха
Їжу їдять щоб поповнити потреби організму в , передусім, БЖУ. Ось вам білок: тунець. Потрібен білок організму? Потрібен.
ПлюшкамиБалуюсь• 20 июля 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Смешали в кучу как раз вы. Сахар, соль укус , копчения если натуральные в чем там вред? 60 грам уксус на 2 литра воды прям смертельно? Моя бабушка 92 лет консервирующая и коптящая, смеётся. Мне 50, уксус со мной всю жизнь. Всё анализы, хоть в космос. Ещё и курю... туда же до вашей кучи...
Теж подумалося: моя прабабуся кожен день, скільки її знала, їла вергуни, смажені у фритюрі з домашньої пахучої олії з пудрою, дожила до глибокої старості, а померла не від хвороби