Мядуза аля моргонер• 20 июля 2024
Сину майже 13, немає друзів, днями просто лежить у ліжку
у такій ситуації варто йти до психолога? Раніше, 2-3 роки тому, була компанія, а зараз один ’друг’, і тому він набридає, щоб погуляти. Шкода його, дівчата, я в розпачі.
Фрекен бок• 20 июля 2024
У меня дочь такая, тоже почти 13(
Есть два младших брата, раньше с ними играла, сейчас ей с ними не нравится. Друзей нашла с разных стран, в одну онлайн игру вместе играют. А реальных нет. Рисованием занимается в художке, но уже 2 года онлайн. Других увлечений нет. На спорт категорически не хочет. Лежит целыми днями, вечером беру ее на великах вместе кататься.
Поддакиваю иногДА• 20 июля 2024
Ответ дляДверной_Проем
Не Рак? Моєму 13, схожа ситуація
У меня 10 лет, овен. И такой.
Сіточка• 20 июля 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Поможет тем, что во-первых, есть с кем общаться (если это командный вид спорта), во-вторых, приведет себя в лучшую физическую форму, чем лежать на диване.
Ну это ж час в день ... Не сильно спасает
жижифреймут• 20 июля 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
15, нет друзей, но это на мой взгляд. Он объяснил, что у него куча онлайн друзей в играх, классе, общение есть. так что приняла и не парюсь
Моему 14. Аналогично. Пока не парюсь. Депрессии не вижу. Смеются, шутят, советуют друг другу, рассказывают новости о своей жизни.
Гірчинка• 20 июля 2024
А чем лагерь поможет? Найдёт друзей на удаленку? 2 недели побыли и разъехались. Еще через 2 забыли, кто там был.
Мядуза аля моргонер
• 20 июля 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Шкода( Ми зараз взагалі в селі, правда, в досить великому. Вдома син дуже любив басейн і скеледром, потім почав займатися, капоейрою, але тут нічого цього нема. Складно було вмовити спробувати тхеквондо. Пощастило, що сподобалося, і компанія виявилася непоганою.
Може, тоді не спорт? Може, щось інше є? Просто змінити оточення, розширити круг.
Чесно, не схоже, що тут проблема в оточенні, я тому й питаю про психолога.
Мядуза аля моргонер
• 20 июля 2024
Ответ дляСпайдерВумен
У мого також немає друзів, вранці ходить на тренування, ввечері та у вихідні ходимо разом на прогулянку/в кафе/ в парк або сам катається на самокаті/велосипеді. Вдень грає в комп´ютері ігри з однокласниками або читає книги. Тільки що замовила знову серію книг.
Хоч читає, я була б рада.
Весела пiсенька• 20 июля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Вам виднее. Может, и стоит.
Мядуза аля моргонер
• 20 июля 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Ну так він правий. Якщо не подобаєтья, навіщо то вибирати своєю професією? Мій 1,5 року програмував, потім зробив висновок, що не ніколи в житті не буде цим заробляти. А от заняття з олімпіадної математики йому сподобалися
Про школу надо копати глибше. Хоч якісь предмети подобаються?
Ніякі. Я була б щаслива хоч за щось зачепитися.
Мядуза аля моргонер
• 20 июля 2024
Ответ дляДверной_Проем
Не Рак? Моєму 13, схожа ситуація
Діва.
Мядуза аля моргонер
• 20 июля 2024
Ответ дляСіточка
Та да...
Анчо Ус• 20 июля 2024
Ответ дляПродаю витрішки
А ви йому онлайн дозволяєте грати. Мій у доту грає. Це теж такий собі вид соціалізації
Що таке ’ доту’?
Продаю витрішки• 20 июля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Розумію що переживаєте. Ще знайде те, що йому по душі
Анчо Ус• 20 июля 2024
Ответ дляСпайдерВумен
А які книги,підкажіть, будь ласка
СпайдерВумен• 20 июля 2024
Ответ дляАнчо Ус
А які книги,підкажіть, будь ласка
’Локвуд’ Джонатана Страуда набір з 5-ти книг та Пулмана трилогію ’Темні матерії’. Він вже читав твори цих авторів: ’Бартімеус’ трилогію Страуда та ’Саллі Локгард’ Пулмана, і йому дуже сподобалось. У сина вже ціла бібліотека, і читає серіями.
СпайдерВумен• 20 июля 2024
Ответ дляСіточка
У сына тренировка 2 часа обычно. Очень спасает. Пока дойдет, прогуляется, пока потренируется, пока назад, и часа 3 его нет дома ни в компе, ни в телефоне.
Сіточка• 20 июля 2024
Ответ дляСпайдерВумен
У автора примерно также. Занимается. Но всеравно маловато выходит.
СпайдерВумен• 20 июля 2024
Ответ дляСіточка
Мой каждый день летом ходит. Лучше так, чем без спорта. У нас все в семье на тренировки ходят, каждый на свои.
Анчо Ус• 21 июля 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Дякую!