Мядуза аля моргонер• 20 июля 2024

Сину майже 13, немає друзів, днями просто лежить у ліжку

у такій ситуації варто йти до психолога? Раніше, 2-3 роки тому, була компанія, а зараз один ’друг’, і тому він набридає, щоб погуляти. Шкода його, дівчата, я в розпачі.
Vitamina1407• 20 июля 2024
І мені його шкода( може хтось толкове щось порадить

Murzeelka• 20 июля 2024
На спорт отдайте
Vitamina1407• 20 июля 2024
Може собачку заведіть,хай з нею гуляє,може так і познайомиться з людьми свого віку 🤷‍♀️
автор Мядуза аля моргонер • 20 июля 2024
Ответ дляMurzeelka
На спорт отдайте
Ходить тричі на тиждень... Уже куди я його не віддавала, залишився один спорт, і то покривається кинути.
Murzeelka• 20 июля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Командный вид спорта?
Ответ дляMurzeelka
Командный вид спорта?
Можна, сказати, так, воркаут, але вони цілий рік займаються групою.
Весела пiсенька• 20 июля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Якщо покривається кинути, може, змінити? На той що буде подобатись.

В мого таке було, але ми впо. Двічі переїхали, друзі всі далеко. Місяці 3 взагалі не хотів навіть піти пройтись. Я вже боялась, щоб не депресія чи ще щось таке... Спорт дійсно допоміг - там почали з´являтися приятелі.

Играю_на_кларнете• 20 июля 2024
не всем быть мега тусовочными и общительными, есть такие как ваш и мой сын
зачем их ломать - не знаю, хотя и саму иногда бесит
Murzeelka• 20 июля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Если есть возможность, то поговорите с сыном на тему- что по его мнению ему пригодиться в жизни. И по результатам- на курсы.
Вероятненько• 20 июля 2024
Лежит и играет в телефон? Отправьте в лагерь, сходите на пляж, погуляйте с сыном вечером. Мне кажется, сейчас все подростки так или бродят по району толпой безцельно
Ответ дляВесела пiсенька

У нас невелике місто, все інше, що є, ми вже пробували: бокс, футбол ( по 2 рази), карате.
Пи Пи Пилюля• 20 июля 2024
15, нет друзей, но это на мой взгляд. Он объяснил, что у него куча онлайн друзей в играх, классе, общение есть. так что приняла и не парюсь
Ответ дляИграю_на_кларнете
Я просто знаю, що він дуже любить бути в компанії, але чомусь може налагоджувати стосунки чи бути ’популярним’. Якби йому було байдуже, я б і не переживала.
БлинчикБезСметанки• 20 июля 2024
Я бы или отправила в лагерь, либо как выше советовали - записала бы на курсы. Не все дети общительные, не всем повезло с друзьями, но курсы - отличное развлечение и с пользой. Мой сын так, когда все друзья разъехались, корейский изучал. Толку конечно никакого в плане знания языка, но память потренировал, письмо, чем то занят с пользой, новые нейронные связи - уже прекрасно))
Продаю витрішки• 20 июля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
А що він хоче? Малювання, шахи, авіомодделювання, відеоблогінг, курси журналістики, кружок походів?
Продаю витрішки• 20 июля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Все може змінитися. Я у підлітковому віці теж закрилася. Компанія з´явилася вже у ВУЗі
Продаю витрішки• 20 июля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
А ви йому онлайн дозволяєте грати. Мій у доту грає. Це теж такий собі вид соціалізації
Губка Боб• 20 июля 2024
Табір, гуртки, хоббі, спорт.
Ответ дляПродаю витрішки
Нічого, хоче лише грати в PS і мріє про кращий комп´ютер, щоб грати. Туризм, авіамоделювання, програмування - все перепробував. Якийсь такий інертний. Доводить, що все в житті не пригодиться, ні школа, ні позашкільні заняття, злиться... Ех...

Ответ дляПродаю витрішки
Дозволяю.
Весела пiсенька• 20 июля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Шкода( Ми зараз взагалі в селі, правда, в досить великому. Вдома син дуже любив басейн і скеледром, потім почав займатися, капоейрою, але тут нічого цього нема. Складно було вмовити спробувати тхеквондо. Пощастило, що сподобалося, і компанія виявилася непоганою.

Може, тоді не спорт? Може, щось інше є? Просто змінити оточення, розширити круг.
Продаю витрішки• 20 июля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Шахи? Малювання?
СпайдерВумен• 20 июля 2024
У мого також немає друзів, вранці ходить на тренування, ввечері та у вихідні ходимо разом на прогулянку/в кафе/ в парк або сам катається на самокаті/велосипеді. Вдень грає в комп´ютері ігри з однокласниками або читає книги. Тільки що замовила знову серію книг.
Бойова• 20 июля 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
13 лет - аналогично
Продаю витрішки• 20 июля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну так він правий. Якщо не подобаєтья, навіщо то вибирати своєю професією? Мій 1,5 року програмував, потім зробив висновок, що не ніколи в житті не буде цим заробляти. А от заняття з олімпіадної математики йому сподобалися
Про школу надо копати глибше. Хоч якісь предмети подобаються?
Дверной_Проем• 20 июля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Не Рак? Моєму 13, схожа ситуація
Сіточка• 20 июля 2024
Ответ дляMurzeelka
На спорт отдайте
Чем поможет?
Пи Пи Пилюля• 20 июля 2024
Ответ дляБойова
13 лет - аналогично
я имела с ним беседу, сказал что одиноким себя не чувствует, смех с комнаты иногда раздается, я привыкаю, что сейчас вот такое общение
СпайдерВумен• 20 июля 2024
Ответ дляСіточка
Чем поможет?
Поможет тем, что во-первых, есть с кем общаться (если это командный вид спорта), во-вторых, приведет себя в лучшую физическую форму, чем лежать на диване.
Пи Пи Пилюля• 20 июля 2024
друзья, привыкайте, что сейчас такое общение! и если ребенок сидит в конмате это не значит что он необщительный , он общается по другому. Совету про лагерь и курсы вообще не в тему