Ліплю вареники• 20 июля 2024
Сонцезахисна плівка на вікна для зовнішнього боку.
Хочемо поклеїти саме на вікна зовні для більшої ефективності. Порадьте, будь ласка, хорошу плівку. Щоб добре відбивала проміння і слугувала хоча б кілька років.
Буду вдячна за поради і корисні посилання.
ТебеОноНадось• 20 июля 2024
взагалі продають склопакети з напиленням. - це якщо кардинально. але мені не сподобалося. бо дуже темно у приміщенні особливо в туманні і похмурі дні.
а використовую плівку в рулончиках зсередини вікна, літом в спеку орхідеї притіняю. прилипає до вікна на звичайну воду. восени як віддераю, то іноді залишаються на вікнах частинки... довго їх лезом шкребу.