Добрий вечір,скажіть,будь ласка,сумніваюся що вибрати зуб імплант(боюся щоб прижився і кажуть що дуже боляче) чи мостик(але не хочеться спилювати два здорові зуби),що обрати?хтось робив імплант,як вам?
Злюка бобер• 20 июля 2024
Був такий же вибір. Обрала імплант. Не такий вже страшний звір,як він є. Вкололи обезболююче і все супер
Царівна Жабка• 20 июля 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Звісно імплант
Взагалі не боляче
В мене не прижився. Зачало гнити пів рота
Злюка бобер• 20 июля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Це як пів рота? Переробили?
Злюка бобер• 20 июля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Це як пів рота? Переробили?
Привіт з ботойбіччя• 20 июля 2024
Я выбрала имплант. Портить хорошие зубы не хотела. Мне было больно. С первого раза не прижился. Но я не пожалела о своём решении.
Царівна Жабка• 20 июля 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Це як пів рота? Переробили?
Видалили.
Це був страшний біль і сморід
Гроші не повернули- це норм
У мене аутоімунка щитовидки.
Виявилося, ця зараза має вплив і на зуби
Це був страшний біль і сморід
Гроші не повернули- це норм
У мене аутоімунка щитовидки.
неДодекаэдр• 20 июля 2024
Ответ дляІрина М87
При імпланті?
Мост. Практически никто не обеспечивает нужную гигиену.
Привіт з ботойбіччя• 20 июля 2024
Ответ дляІрина М87
І що переробляли другий раз?і прижився?
Заменили по гарантии имплант. Теперь жду 6 месяцев после замены, чтобы поставить зуб.
А поговорить?• 20 июля 2024
Якщо є варіант зараз один імплант то однозначно імплант. Можливо в вашій ситуації є сенс одномоментно імплантації, це трішки легше,швидше. Проконсультуйтесь з лікарем.
В будь яких інших випадках це тільки відтермінує встановлення імплантації та може призвести до того що потрібно буде вже декілька.
Я встановлювала в медичному сні, в мене тяжка ситуація була. Трішки страшно було, але прокинулась і вже все зроблено) неприємна реабілітація, звісно терпимо.
Ответ дляА поговорить?
А що це таке одномоментна імплантація?
Аленький носочек• 20 июля 2024
Імплантація - це не так і боляче. Видалення зубів суттєво больніше.
Привіт з ботойбіччя• 20 июля 2024
Ответ дляІрина М87
І є у вас болі зараз?
Нет. Больно было только после того, как обезболивающее отошло. Лицо было опухшее и всё в синяках. Как будто мне кирпичом врезали( принимала антибиотики.
Потом, когда приживался имплант болей не было. Через 6 месяцев я даже не знала, что он не прижился(( узнала об этом факте, когда пришла ставить зуб.
Сейчас болей нет.
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Сейчас болей нет.
Дякую
А поговорить?• 20 июля 2024
Ответ дляІрина М87
А що це таке одномоментна імплантація?
Коли видаляється зуб чи корінь, лунка вже готова і туди встановлюють одразу імплант. Таким методом використовується меньше маніпуляцій. Підходить не кожному, тому потрібна консультація лікаря.
ОйЙой• 20 июля 2024
Ответ дляА поговорить?
Ну, все не так плохо, у меня мосту 20 лет и с ним всё в порядке. Но сейчас я бы конечно выбрала имплант