Яйцеголовая• 21 июля 2024
Згодні, що федерація та її населення - історично найбридкіше лайно на планеті?
більш паскудної країни та чорнодушних, чорноротих, дурних, підлих людей більше ніде нема у світі.
Результат:
вже голосів:
36 (76.6%)
Згодна
11 (23.4%)
Погоджуюсь, це історичний факт
0 (0%)
Згоден
Повелитель бітка• 21 июля 2024
Мрію про те що вони колись зникнуть з лиця Землі і більше ніколи нікому не будуть приносити біди.
Летюча помилка• 21 июля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
я теж! Ненавиджу узкіх та їх недокраїну. Гній, просто, помилка природи!
Летюча помилка• 21 июля 2024
а ми ще жаліли їх вилупків, після ’терактів’, плакала пам´ятаю, шкода людей мені було, а виявилось що нема там людей, 140 млн уродів, як їх земля тільки носить, тварюк цих.
Без образів• 21 июля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Я пропонувала колишнім знайомим, хто там живе, самозалитися бетоном навіки, але вони чомусь хочуть жити довго та щасливо у своїй параші.... Якесь збочене в них поняття про щастя, але шо з фашистів візьмешь... Шо за фашистка себе по морді там б´є, я ну з´явися
Без образів• 21 июля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
От шо і дивно, всі 140 мільйонів однаково йобнуті. От як так може бути??? Зазвичай, люди різні та йобнуті по-різному. Висновок- в паРаші не люди.