Анонимба• 21 июля 2024
Допоможіть натоптиші і тріщини на ногах. Що допомагає?
За кордоном знахожусь.
Пеликюр вчора зробила, але то жах.
Чим собі допомогти? Прям біль і тяжкість від натрптишів.
До эндокринолога на днях.
Пеликюр вчора зробила, але то жах.
До эндокринолога на днях.
Банан-барабан• 21 июля 2024
Ответ дляСамоучка
А как на счет такого :
Трещины появляются только летом в открытой обуви ,остальное время все ок
То есть такие люди летом не едят жиры ? Или желчный только летом барахлит ?
Просто я из таких людей,спрашиваю ,чтоб понимать как мне действовать
В мене зʼявляються, якщо похожу по холодній підлозі. Та й взагалі взимку більше
Банан-барабан• 21 июля 2024
Ответ дляСамоучка
Дякую
Будь ласка. Дійсно класна і дешева штука. Головне, не захоплюватися. Я роблю не частіше, ніж раз на місяць. Педикюр тепер роблю тільки пальчики. Бо останні рази майстри робили так, що всі тріщинки лишалися
Попихтю та й годі• 21 июля 2024
Ответ дляБанан-барабан
До сраки карі очі
Мне оказалось не до сраки. Пятки были в трещинах до крови, начала пить витамин Д и потихоньку трещины стали уходить. Из кремов использовала детский под подгузник - посоветовали
Банан-барабан• 21 июля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Значить, у Вас причина в іншому. Я пʼю на постійній основі, це ніяк на тріщини не впливає
А ось і я• 21 июля 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Носки і кросівки, і не буде ніяких тріщин.
Не допомагає. Все ж таки стан шкіри залежить від багатьох чинників. Самий головний чинник - це вік людини і живлення та зволоження п’ят.