Оксана226• 21 июля 2024

Ви їсте у жару?

На вулиці жара, хтось каже, що взагалі їсти не може лише пити. А якось не можу нічого не їсти, їм не багато, але не можу лише на напоях. Як Ви?
Сиамская сороконожка• 21 июля 2024
У мене завжди гарний апетит

Госпожа Белладонна• 21 июля 2024
Ім меньше,схудла на 2 кг,щаслива.В основному овочі і фрукти.
МинерАлочка• 21 июля 2024
Так, але значно менше +легкі страви
Бибер-анонимер• 21 июля 2024
Хочу їм, хочу ні. Для чого мені інші🤔
Нічого вдягти• 21 июля 2024
Сейчас ем в 30 градусов. Было жарче не ела, на бананах неделю сидела.
Свисток ля-минор• 21 июля 2024
Їм. Я ж вдома їм, в мене жарко
Кредитная• 21 июля 2024
Холодный арбуз
Мясо/рыба/овощи гриль
Кукуруза
Голубика
Мороженое
Холодный латте
Салаты овощные

Капризуля• 21 июля 2024
Блин ,я ем и ем
Еще и пиво холодное пила вечерами ,пусть 0.33-0.5 ,но все равно
Кашка-маняшка• 21 июля 2024
Ще й як!
Ваша прЭлесть• 21 июля 2024
Не могу есть, максимум банан .не лезет и все
Неместная Я• 21 июля 2024
Окрошка на кефірі без картоплі. Цілий тиждень їла, сьогодні знову зроблю. Для мене в спеку - це маст хев)
Мольфарочка• 21 июля 2024
Ем. Но у нас сейчас нет жары. У нас +25
Катастрофа• 21 июля 2024
В нас нема жари. Жара вже пройшла
Катастрофа• 21 июля 2024
Ответ дляКапризуля
Блин ,я ем и ем
Ви , напевно,товста і пузата. В мене сусідка п´є пиво щовечора..то живіт вище носа. І сама як лантух
vikohka• 21 июля 2024
Ответ дляНеместная Я
рeдиску кладeтe? мясо? колбаса?
Заздрість то погано• 21 июля 2024
Салати їм, в основному.
Зазвичай якісь мʼясні страви їла з гарніром, а зараз просто не лізе, можу просто з овочами поїсти трохи.
Наталия-68fe• 21 июля 2024
Звичайно!
Капризуля• 21 июля 2024
Ответ дляКатастрофа
А вы наверное злая и глупая
Неместная Я• 21 июля 2024
Ответ дляvikohka
рeдиску кладeтe? мясо? колбаса?
Редиски не знайшла, був лише огірки, яйця, куряче філе і багато зелені. Кефір розбавила газованою мінералкою, додала трішки гірчиці. Смакота

vikohka• 21 июля 2024
Ответ дляНеместная Я
кeфир какой жирности, на сколько разбавили? завтра попробую, никогда раньшe нe дeлала окрошку.
Неместная Я• 21 июля 2024
Ответ дляvikohka
Я брала Молокія 2.5%, здається. В мене півторалітрова каструлька. Я все туди накришила, вилила кефір, а потім долила мінералкою ( кефір і мінералка мають бути холодними). Кефір Молокія досить густий, ви вже розбавляйте на всій смак. Але якщо ви раніше не робили окрошку і не їли її, то зробіть маленьку порцію, бо не факт, що це ваша страва. Щоб потім не довелося викидати повну каструлю у смітник.
Мадам Подлинник• 20 августа 2024
Ответ дляvikohka
обязательно сначала нарежьте зелень лук и соль туда - это все потолочь. потом уже мясо и овощи