Морская свинка• 21 июля 2024

Черга на кордоні Краковець

Привіт, дівчата, хто вчора-позавчора їхав з Польші, скільки годин на кордоні стояли? чи де можна знайти/подивитися цю інформацію?
автор Морская свинка • 21 июля 2024
буду їхати у вівторок вночі

миссАрфография• 21 июля 2024
Чаты в телеграме по названию кпп
Бентливуман• 21 июля 2024
якщо авто то до 5
автор Морская свинка • 21 июля 2024
хотіла взяти жд білети зі Львову, і білети треба ловити, але ж що ж ловити, як такі величезні черги на кордоні(
автор Морская свинка • 21 июля 2024
Ответ дляБентливуман
якщо авто то до 5
ні, автобус
Ниф_ниф• 21 июля 2024
І що вам це дасть? Водії, які регулярно їздять, дізнаються про черги за годину. По черги створюють і так само позбуваються митники чисто за власним бажанням.абсолютно без об´єктивних причин. Встановіть собі додаток, або в телеграмі читайте свіжу погодинну інфу .
автор Морская свинка • 21 июля 2024
Ответ дляНиф_ниф
в мене не прямий аатобус, їхати довго з дитиною, хотіла доїхати до Львову, а там пересісти на поїзд, але багато невідомих, бо літо, білети на поїзд теж треба ловити, але ж ще не зрозуміло, на який час, а стільки годин в атобусі до Київа боюсь дуже важко буде
автор Морская свинка • 21 июля 2024
Ответ дляНиф_ниф
який саме додаток встановити?
Дама с заначкой• 21 июля 2024
https://t.me/Krakivets

Техпаспорт на медузу• 21 июля 2024
Только не Краковец
Вы куда едете?