Скользкая• 21 июля 2024
Какая это фигура?
Наверняка• 21 июля 2024
Ответ дляВідповів всім
Я прямокутник і я пласка
Тип фигуры-это соотношение ширины плеч, бедер, талии. Объем груди значения не имеет
Свекруховна• 21 июля 2024
Ответ дляПушкининиана
Ось це чудова фігура!!!
А без спорту в 40 років вона не може бути чудовою!!!!
Читайте уважно: для фігури, яка не знає спорту, чи як ми тут пишемо, праці. Переважна більшість за таких умов має значно гіршу фігуру, значно більше заплившу.
Скользкая
• 21 июля 2024
Ответ дляПушкининиана
Як гадаєте, скільки їй років?
Ей 60, шикарная фигура
Пушкининиана• 21 июля 2024
Ответ дляСвекруховна
А, тобто ви відштовхуєтесь від того, що буває ще гірша? 😂😂😂
Свекруховна• 21 июля 2024
Ответ дляПушкининиана
Ні, але я не з країни Барбі і знаю які фігури мають більшість.
Майструю крила• 21 июля 2024
Вполне хорошая) когда обрезают по середину бедра то фигура стройнее кажется чем в полный рост) Но тем не менее толстой вас не назовешь. Но и не худая конечно. Стройная в принципе женщина, пузо не прям большое, все гармонично
Фантазерша• 21 июля 2024
Ответ дляВідповів всім
Чому прямокутник? Я бачу чітку талію. У прямокутників такого нема
Нет там четкой талии