Банка з медом• 21 июля 2024
Коррекционные педагоги, где учились?
Если человек хочет работать с такими детьми. Где нужно учиться? Универ по специальности "спец обращование", направление "коррекционный пелагог". А дальше?
И какой вуз лучше? Как дальше развиваться в профессии?
Підмітайло• 21 июля 2024
В ХНПУ имени Сковороды есть факультет специального образования, олигофренопедагогика:
’Підготовка компетентних конкурентоспроможних фахівців у галузі спеціальної освіти, здатних вирішувати спеціальні завдання навчання і виховання дітей з інтелектуальними порушеннями різних вікових груп з метою корекції і компенсації відхилень їх психофізичного розвитку’.
’Цілі навчання: підготовка фахівців, які здатні розв’язувати складні
задачі і практичні проблеми спеціальної та інклюзивної освіти з
метою корекції і компенсації порушень психофізичного розвитку осіб
з інтелектуальними порушеннями різних вікових груп.’
Это имеете ввиду?
Докладальниця• 21 июля 2024
Очень расширился список образ.програм в Полтавском педе. и Сумы. Читайте. Ну и классика-Киев-Драгоманова.
Докладальниця• 21 июля 2024
вообще, специализация кор. педагог мне не нравится. Смотрите Дефектологию или специальная психология.
Банка з медом
• 21 июля 2024
Ответ дляПідмітайло
Это имеете ввиду?
Да, оно
Банка з медом
• 21 июля 2024
Ответ дляДокладальниця
Спасибо
Мадам Тю-лю-лю• 21 июля 2024
Драгоманова заочно училась наша логопед,практику в спецшколе интернате проходила
Банка з медом
• 21 июля 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Спасибо большое