Ви купляєте одяг собі до тисячу гривень за річ чи це може бути більше?
Які критерії мають бути щоб ви готові були заплатити більше?
Love_Love_Love_• 21 июля 2024
Ответ дляАліна Гошовська
Мала на увазі від тисячу*
Бо бачу багато магазинів по 499грн
А ви десь вчились?
Белоснежко• 21 июля 2024
Ответ дляАліна Гошовська
Є люди які економлять і носять поліестер
Є люди які не бачить сенсу переплачувати. І до чого тут поліестер?
Ответ дляБелоснежко
Хочу зрозуміти людей
Ответ дляБелоснежко
Вам це не дано
Тут не дано чи не дано! Тут прочитати треба все просто не ускладнюйте
Ответ дляLove_Love_Love_
А де?
Фішка в тому, що я спеціально пишу «тисячу» щоб привернути увагу, а ви пишете помилки не спеціально😉
Белоснежко• 21 июля 2024
Ответ дляАліна Гошовська
Я купую будь який одяг, якщо мені подобається і на склад тканини не дивлюся.
Mister_XXX• 21 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Десь працюю.
Це якось пов’язано?
🤣 супер вопрос «десь працюєте?» и гениальный ответ на него «десь працюю» 👍
Белоснежко• 21 июля 2024
Ответ дляАліна Гошовська
Ви не привернете увагу, тема затухне
Ответ дляБелоснежко
Ви не привернете увагу, тема затухне
Буду бачити, я тільки зайшла сюди вперше, тестую!
Ответ дляУжеВотДа
Якість, немає зараз до тисячі речей, хіба сток, розпродаж
Так згідна, або зараз багато бренди виклали розпродажу де також можна вирвати хороші речі!
Love_Love_Love_• 21 июля 2024
Ответ дляАліна Гошовська
То де ви вчились?
Ответ дляLove_Love_Love_
То де ви вчились?
Десь…
Ви ж не відповідали на моє питання!
Завжди з рушником• 21 июля 2024
Ответ дляАліна Гошовська
Хочу зрозуміти на якій роботі працюють люди які готові купити якісний одяг
Я не працюю, але одяг купую від тисячі
Футболки до тисячі
Повітруля• 21 июля 2024
Ответ дляЧервона рута
Никогда не покупаю ничего за тыс, гораздо дороже. Даже обычные каждодневные трусы.
Покажіть труси від тисячу 😂
Русланка з гілки• 21 июля 2024
А какие именно вещи? Джинсы до 1000, куртки - выше, трусы тоже до 1000)))
Ответ дляРусланка з гілки
Сукні, брюки, спідниці, блузи
Ответ дляБелоснежко
Ви не привернете увагу, тема затухне
Перегляньте інші запитання скільки там коментарів і скільки зараз коментарів під моїм питанням😉