Пригаю-цибаю• 21 июля 2024

Препарат заліза. Чорний кал

Приймає донька підліток мальтофер, бо феритин низький. Каже кал чорний. Знаю що то від заліза, але чи то таке має бути протягом всього прийому заліза чи час від часу?
Коренная киевлянка• 22 июля 2024
Да, черный кал всю дорогу пока принимаешь железо. Это нормально. Когда перестанет пить, через пару дней все вернется как было

Баррикадница• 22 июля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Добре піднімає феритин? Скільки приймаєте?
Автор как у впшей дочкри с почками? Я принимала 3 нелели и сегодня ночью стали болеть почки( 3 мес назад узи было хорошее)
автор Пригаю-цибаю • 22 июля 2024
Ответ дляБаррикадница
Все норм ніби. Не жалілась