Дівчина Бобула• 21 июля 2024

Мами порадьте чи дуже шкідливо давати дитині дивитись мультики на телефоні

Я знаю що зараз напишуть ідеальні мами, що то капец, але ситуація така, я зараз сама з дитиною 1,3 за кордоном.І банально щоб сходити в туалет, або нормально поїсти і малий не вилазив на мене , я вмикаю йому мультик, стараюсь не на довго, хвилин 10-15, але буває що декілька разів на день.Бо з моєю дитиною важко сходити в магазин , або будь-де, він вилазить і з візочків, і з трицикла, просто або руки або нічого.Спасає лише мультик. Порадьте хто теж робив таке, чи не було проблем з зором?Я розумію що треба мінімізувати але інколи важко
Домашка• 21 июля 2024
Дитина не може вилізти , якщо прищеплена ременями. І чому ви не можете сходити в туалет, якщо дитина посидить без мультиків?

Allemagne• 21 июля 2024
А ещё вредно ходить по улице, вы вдыхаете выхлопы транспорта.
автор Дівчина Бобула • 21 июля 2024
Ответ дляДомашка
Бо він іде за мною, і кричить якщо не пускаю до ванної.Або може десь влізти і впасти, уже було що на стілець вилазив і впав коли я вийшла.
Я не тону• 21 июля 2024
Я. Дитина на планшеті від народження

І телефон - біля ліжка.
І ноут- теж.
Бо я працюю
Живі всі

Дитя Чорнобиля я.
І смішно, коли бояться телефонів, ноутів, телевізорів, холодильників.
Я лише- проти вакцин
Домашка• 21 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Нехай собі кричить, правила встановлюєте ви, а не дитина. Якщо така маленька вами маніпулює , то що будете далі робити?
Перша на селі• 21 июля 2024
З собою беріть , я беру і в туалет і в ванну. Купіть печива хай їсть в калясці , і прищебніть дитину
автор Дівчина Бобула • 21 июля 2024
Ответ дляДомашка
І з приводу того що пристібати, то завжди це роблю , але моя дитина випутується з тих ременів на раз

Все до блиску• 21 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
То йдіть до ванни разом
Купіть ремні і не буде вилазити з візочка
Я взагалі проблеми не бачу в поведінці дитини, просто замість того, щоб виховувати, ви тичите йому телефон в руки. Це простіше, ніж займатися дитиною.
Все до блиску• 21 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Значить погано пристібаєте
Перша на селі• 21 июля 2024
Треба чимсь зацікавити , щось показувати , мій любить дивитися де світиться та світлофори, вивіски. Завжди є печиво або соломка
Домашка• 21 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Відрегулюйте довжину
Нафаня Маня• 21 июля 2024
Та лучше мультиками не злоупотреблять, еще и на телефоне
Это должна быть крайняя мера
автор Дівчина Бобула • 21 июля 2024
Ответ дляПерша на селі
То нажаль не реально алергія на глютен і модочку
Перша на селі• 21 июля 2024
Я деколи теж вмикаю пісеньку Булька , але це все . Ми мультики не дивимося. Нам рік
Медсестричка• 21 июля 2024
Ви що лишаєте дитину дома з мультиком і біжите в магаз?
автор Дівчина Бобула • 21 июля 2024
Ответ дляМедсестричка
Ні, я в магазині вмикаю, бо не хоче сидіти у візку
Тишком нишком• 21 июля 2024
Тоже такое же было, включала три лав или синий трактор , не на долго естественно
Медсестричка• 21 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
А, ну так все ок. Я теж своїй з народження дозволяла дивитися мульти.
Медсестричка• 21 июля 2024
Ответ дляТишком нишком
О, синій трактор, то хіт. Зараз моїй 11-ть років, а ми пам´ятаємо всі слова 😁
Записалося надійно))

Сундучок с каникулами• 21 июля 2024
Якщо замість вчити дитину переносити нудьгу та займати себе саму постійно тикати їй мультики, то дитина і не навчиться без них себе розважати. Але робіть як знаєте. Якщо це робочий спосіб для вас і безвихідь, ну що робити. Особисто я проти. Є безліч способів зайняти руки та фантазію без мультиків.
Анастасия К.• 21 июля 2024
Ох, автор, как я вас понимаю! Никто вас не поймет, если не имел дело с такими детками)
Ситуация была очень схожая, и была тоже нема Украине в самом начале войны. Одна с двумя дочками.
На улице не давала, старалась всячески отвлечь всем подряд - брала в дорогу ложки, прищепки… ну вы поняли) А в доме - приходилось как-то выживать и часто грешила телефоном, причем ей было 9-12 месяцев. Сейчас ей почти 3, все Гуд и с развитием и речью.
Это все временно, держитесь и не загоняйте себя в угол.
МашМааш• 21 июля 2024
Проблемы могут быть не со зрением, а как раз с перевозбудимостью и зависимостью

Мультик гипер стимулирует и потом другое не интересно (кажется у вас что-то похожее и происходит)

Но я за баланс. Своей ставила максимум полчаса в день с 2.5 лет, сейчас 3.5 - 30-45 минут в день экранное время. Но у меня есть и муж рядом,и няня. Если вам совсем сложно, то лучше мультик, чем нервная мама.
Но мне кажется, что если попробуете заменить мультик игрушками/книжками, то со временем станет легче
Доктор Варвар• 21 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
целиакия?
автор Дівчина Бобула • 22 июля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
целиакия?
Ні, поставили алергію саме на глютен та молочку