Паратруперсупер• 21 июля 2024

Какой телефон у ваших подростков?

У нас у всей семьи Xiaomi, но дочь ( 17 лет) последние полгода постоянно рассказывает, что у друзей Apple, на котором супер крутая камера, показ фото сводится к "вот на яблоках фото лучше, а на моём не такое". Просто интересно, неужели большая часть ходит с Айфонами?
Чижик Пижик• 21 июля 2024
Сьін,14 лет-айфон 13
Маю декілька думок• 21 июля 2024
Ответ дляПлекаю думи
То з чого шок? Я б зрозуміла шок як би дитині останню модель купили. Тоді так.. але коли мама собі купує, а дитині віддає старий - то не шок
Тому що у моєї дитини був тоді такий телефон нокія і весь побити.
В такому віці діти ще не бережуть телефони
І тому айфонові було всього 3 роки
Смурфетта• 21 июля 2024
Ответ дляВундерКИНГ
в мого теж поко, але потайки хоче айфон.
Мій сам хотів поко на 14 років, вибирав, йому подарував старший брат. Хоча якби він зібрав усі гроші, що йому надарували там би вистачило на айфон.
Плекаю думи• 21 июля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
может это давно было
хотя да, непонятно
Та навіть як що і давно ) батьки юзають айфони. Чому б старий не віддати дитині, якщо всердно потрібен для неї телефон? Чи треба старий айфон покласти на поличку, а дитині щось купувати, аби не айфон
БезникаЯ• 21 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А яка ціна айфону що він є тут майже у всіх є?
Так вони ж різні
Счастье_же_вот_оно• 21 июля 2024
Самий дешевий китайський андроїд
Афйрни до речі теж в Китаї зроблені
Пускаю бісики• 21 июля 2024
Сяомі- 16 тис.супер .
Айфона два в сім´ї ( свій 14 відверто ненавиджу)) , для мене вони допотопні якісь, ніби з 2000 років. Відео подобається.Все інше - ніби кнопочний телефон намагаються зробити трендом, або доводити, що ’ чорний квадрат’ то велике мистецтво.
Але ж люди різні - комусь музика подобається більше, комусь математика , різний склад ума. тому і не бачила ніколи толку в подібних доводах і суперечках, це лише вподобання
Плекаю думи• 21 июля 2024
Ответ дляМаю декілька думок
І тому айфонові було всього 3 роки
Ну у Вашої побитий телефон, а там дитина обережна.
Або у дитини і до того був старий телефон, батьки вирішили оновити (нашо купувати новий, якщо є свій працюючий, просто не потрібний батькам)?
Я так сину свій самсунг віддавала якби користувались айфонами на той момент - віддала б айфон.
Мрію про пончик• 21 июля 2024
У всех айфон
Пускаю бісики• 21 июля 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Когда-то у лучшей подруги моей дочери был айфон в 4 классе!! 9 лет ребенку!
Я в шоке была с этого.
Мама себе новый купила, а ей свой отдала.
У папы тоже айфон
А що ж їм було робити, щоб вас не шокувати? Викинути свій старий, а дитині купити той, який вас влаштує?
Зам. зав. Анонима• 21 июля 2024
Ответ дляМаю декілька думок
І тому айфонові було всього 3 роки
это 2010?
с нокией я в 2000 ходила - эх, золотые были времена
а 4 секунды бесплатно
вАлнуюся сильнА• 21 июля 2024
Какой-то айфон, не вникаю
Пускаю бісики• 21 июля 2024
Ответ дляПозитивна
Я с сяоми, дорогой, но я оооочень разочарована. Камера +- норм, но не айфон, конечно) но другие нюансы хайпер ос... Это мой последний сяоми точно) посматриваю в сторону самсунгов....
На самсунги теж багато негативу.А гугл хвалять дуже, не чула про нього поганого, і фото супер, найкращі, які бачила
Сокодавка ще та• 21 июля 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Я в шоке была с этого.
У папы тоже айфон
Тю, в 2012 году сын ходил в подготовительный класс лицея, детям 5-6 лет, у некоторых были айфоны. Помню мальчик один аж бредил: хочу пятый айфон, хочу пятый айфон.... Его как раз запускали в продажу к началу 2013 года.
вАлнуюся сильнА• 21 июля 2024
Ответ дляПускаю бісики
Я с самсунгом как белая ворона 🤣 Гуглы и айфоны у всех вокруг
Стрибну в гречку• 21 июля 2024
15 огрызок. Никаких суперфото он не делает. Купила, потому что он мечтал об айфоне
Плекаю думи• 21 июля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
это 2010?
а 4 секунды бесплатно
Про нокію нагадали ) у мене син перед війною був покараний та ходив з моєю старою нокією (5230, як не плутаю то була перша сенсорна нокія )) то навколо того рарітету діти зграйкою ходили перший час )) і питали де він таке взяв ))
Плекаю думи• 21 июля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Та ну чого ) я б теж не міняла свій старий самсунг на айфон ) от походжу 3-4 роки вже з айфоном і повернусь до самсунгів скоріш за все )
Зам. зав. Анонима• 21 июля 2024
Ответ дляПлекаю думи
ооо
мой наказанный с айфона до кнопочного окотился
но восторга не было
не понимал как там звонить и писать вообще
был злой как черт
Зажуженная Жужжа• 21 июля 2024
Сыну 14, телефону уже два года, Самсунг из недорогих. До этого был сяоми. Айфон не хочет и не просит) к телефонам равнодушен, вот от ноута игрового или приставки новой не откажется никогда)
Смурфетта• 21 июля 2024
Ответ дляПускаю бісики
В мене ZTE якому 4 роки, ні разу не глючив,все тягне, не висне, документи різних форматів всі відкриває , на відміну від айфону( знаю, бо в родичів айфони так вони вічно бігають не можуть нормально файли з таблицями відкривати). Фото також гарні виходять.
вАлнуюся сильнА• 21 июля 2024
Ответ дляПлекаю думи
Мы в Калифорнии, тут самсунги не любят ))) Все, шо у меня осталось с Мариуполя- этот телефон и чуток одежды., будет со мной, пока сможет.
Вільний митець• 21 июля 2024
Huawei P10 и Samsung S20FE
Плекаю думи• 21 июля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
ооо
но восторга не было
был злой как черт
І кнопковий був, от в минулому році ) теж літо проходив. Але ми за кнопковим разом сходили, він собі обрав «жабку» філіпс ) день сидів розбирався, а потім норм ))) хвастався потім що телефон заряджати можна раз в 3 дні, знайшов там радіо і все стало норм
А за тією нокією сумував ) казав що таких ніколи ніхто не бачив )))
Вообще не факт• 21 июля 2024
У моїх синів Ulifone вже 5 років. Зараз така модель. Вогонь.
Вільний митець• 21 июля 2024
Кстати 15pro max с S24U сравнивала. Ну лучше у Самсунг фото как ни крути. Или не хуже точно. Вот видео у Айфон чуток получше.
Плекаю думи• 21 июля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ого… у мене родичі в Північній Кароліні, всі з самсунгами. Сестра казала що більшість місцевих у дитині в класі з айфонами, але і самсунги є..
ПростоБелка• 21 июля 2024
Сину 12 років, телефон дарувала ще на 9 років, Самсунг А12. Досі з ним, але перший рік був він лише для дзвінків, працює справно. В мене самої Самсунг за 9 тис грн. і я ним задоволена. Виховую сина сама, запити в нього скромні в усьому. Про айфон знає, але ніколи навіть не просив
Плекаю думи• 21 июля 2024
Ответ дляВільний митець
Я так 14 про і s21 порівнюю. У самсунга мені фото більше подобались..
Маю декілька думок• 21 июля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
это 2010?
а 4 секунды бесплатно
В 2017-м муж подарил свою старую нокию