Мира всем• 21 июля 2024

Батьківська допомога

Є дві сестри,я менша ,вийшла заміж, батьки чоловіка купили квартиру, народили 2 діток, матеріально ні від кого не залежали,з часом, самі придбали недорогу машину, від батьків допомоги ніякої не було, на новосілля 100$ . Старша сестра вийшла заміж, чоловік придбав квартиру, розлучилися, половину віддав сестрі, сестра переїхала з дитиною до батьків, які матеріально її утримували, з часом додали 14 тисяч , придбали їй квартиру і зробили частково ремонт, трохи допоміг бувший чоловік. Я розуміла , що це потрібно, позичали кошти у нас, все для мене було нормально, до тих пір, поки тато не сказав, що порахував , що сестрі дали 14 тисяч, і буде писати заповіт на їхню квартиру, з урахуванням , що сестрі дали 14 тисяч, тобто при продажі мені буде на цю суму більше. Я сказала йому, що поки він цього не сказав, для мене це було нормою, але тепер, виходить, що комусь все, в мені нічого. Я розумію, що вони мають право розпоряджатися своїми грошима на свій розсуд, але тепер відчуваю якусь образу, краще б нічого взагалі не говорили …
Ку-кусик• 21 июля 2024
Ответ дляЦибулька зла
Я бачу поділ майна батьків 50/50 між сестрами, абсолютно нормально, я вважаю.
а я бачу. що одну використали, щоб забезпечити іншу
Первая ласточка инфляции• 21 июля 2024
Ответ дляКу-кусик
ну, в нормальних батьків просити нічого не треба. Нормальні батьки самі бачать.... але це нормальні. а не коли одна дитина - зірочка, а друга - так вийшло або мама побоялась робити аборт. Судячи з написаного, у автора явно не нормальні батьки
Так в шлюбі коли сестри виходили заміж батьки толком ні одній не помогли. Сестра розлучилась дали 14000 доларів а автору врахують це в заповіті. Як на мене все нормально. Це якби одній весілля оплатили і квартиру одразу а другій пралку подарували може і була б несправедливість. А так автор отримає ті ж гроші але з часом. І коли сестра автора виходила заміж теж не написано що там їхні батьки щось помогли, колишній чоловік купував квартиру яку ділили. Батьки все зробили правильно з урахуванням ситуації - одній сестрі ці гроші треба зараз бо треба десь жити, іншій дістануться потім(зараз явно потреби нема автор живе в чоловіка) але по заповіту частина майна коштуватиме на ту ж суму більше.
Первая ласточка инфляции• 21 июля 2024
Ответ дляКу-кусик
Так в неї ж не взяли а позичили трохи грошей. Це же не подарунок був. Думаю батьки все повернуть
автор Мира всем • 21 июля 2024
Ответ дляКу-кусик
От в я про те, хтось має економити, розраховувати на мої сили, а комусь все просто так, це ж не моя квартира в кінці-кінців, сказали б, що доня, у нас є можливість допомогти сестрі, якщо буде,до можемо і тобі, все було б ок, але вийшло як вийшло
Цибулька зла• 21 июля 2024
Ответ дляКу-кусик
У мене один знайомий все переписав на дитину від другого шлюбу. А тут батьки до копійки розрахували по-чесному
Як використали автора? Автор, може, побиралася, не доїдала чи не допивала. Прийняла щедрий подарунок від батьків чоловіка- все ок в житті.
автор Мира всем • 21 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ну у нас двоє дітей, можливо коли батьки мали можливість, я б теж не проти була змінити її на більшу/кращу, я не говорила про це, бо розуміла, що сестрі потрібно, але на зараз така ситуація, що в сестри є її квартира, а я просто зручно вийшла заміж
Первая ласточка инфляции• 21 июля 2024
Ответ дляЦибулька зла
Так це подарунок скоріше всього чоловікові сину свекрів автора. Не думаю що такий щедрий подарунок одразу невістці буде. Але ж суму врахували в частині заповіту,автору дістанеться теж те ж саме
автор Мира всем • 21 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Так ніхто не сперечається, але піднести це можна було в іншому світлі, та і в кінці-кінців модна було і з ремонтом допомогти
Первая ласточка инфляции• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
Батьки діяли з точки зору що сестрі треба допомога уже зараз бо в розлученні. А Ви поки з чоловіком. Думаю що при таких батьках якби і Вам не дай Будда треба було допомогти коли Ви сама з дітьми і теж розлучена - то і Вам допомогли б також. А змінити квартиру на більшу-кращу - це ж не нагальна потреба що треба одразу допомогти, як коли родина іншої доньки розпалась. Це я так бачу логіку батьків.
Не знаю чи Вас порадує але я сама донька якій реально нічого не дали.Як і моєму брату, лише меншій сестрі щось дістанеться колись може бо від іншої матері. І тут в діях батьків я нічого такого не бачу. Про Вас не забули ж. В майбутньому ті ж кошти будуть.
Леди_в_ночи• 21 июля 2024
Ответ дляКу-кусик
Они ее деньги использовали? Или в чем это заключается?
Первая ласточка инфляции• 21 июля 2024
Чи у Вас самої з чоловіком проблеми що переживаєте щоб було щось своє? Тоді поговоріть з батьками, думаю вони зможуть якось вирішити чи подумати над вирішенням цього питання.
Первая ласточка инфляции• 21 июля 2024
Ответ дляКу-кусик
От я цього хоч вбий не бачу. Просто не можуть допомогти одразу двом,але ж і від допомоги іншій теж не відмовились просто не можуть потягнути одночасно, вибачте але 14 тис доларів немала сума все ж таки зараз.
автор Мира всем • 21 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Я Вам пояснила свою точку зору, я була рада, що допомогли сестрі, ні разу і мови не було за це,нехай батьки будуть живі і здорові 100 років
Цибулька зла• 21 июля 2024
А взагалі, дивно. Дорослі діти, які все доросли до того, щоб самостійно створювати сімʼю, починають рахувати гроші батьків. На себе розрахувати не пробували? Чи, можливо, батькам якась допомога потрібна, не питали.
Первая ласточка инфляции• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
А з батьками Ви напряму говорили чому так саме зараз? Прямо питання задавали щодо сестри і Вас? Що вони Вам відповідали як пояснили? Вони ж краще знають відповідь на ці питання ніж тут хтось на форумі
автор Мира всем • 21 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Тато це сказав тиждень тому, сьогодні знову почав, то я і сказала, що вважаю не правильним, що він так сказав. Просто я знаю, як їм важко було жити з сестрою, я не розраховувала на допомогу від батьків ніколи, я б хотіла і сама допомогти їм з ремонтом, якби він сказав, що доню, в нас була можливість допомогти сестрі, в тебе все добре, вам буде порівну все, просто зараз ось так. Я чесне слово навіть не думала, що так не має бути!
автор Мира всем • 21 июля 2024
Ответ дляЦибулька зла
На себе і розраховуємо!
Цибулька зла• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
На себе і розраховуємо!
Це добре. Відпустіть ситуацію. Ви щось на рівному місці образилися. У вас чудові батьки
автор Мира всем • 21 июля 2024
Ответ дляЦибулька зла
Просто якщо що, то завжди від нас потрібна допомога, навіть сестрі , тут навіть мова не про гроші для мене…
Первая ласточка инфляции• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
Ну не змогли Вам просто пояснити ситуацію і зробили як вважали за потрібне. Якщо Ви раді за сестру то чому ці дії батьків так Вас образили тоді? А якщо батькам було важко жити з сестрою все ж вік, вони звикли жити самі, сестра після розлучення не в найкращому стані думаю, двоє малих дітей плюс витрати - думаю в цьому питанні батьки в першу чергу думали за самих себе крім того що сестрі Вашій допомогли. Вони просто вирішили кардинально вирішити питання, щоб і самим мати менше проблем і все. Ви з ними зараз не проживаєте то поки питання куди селити Вас у них не першочергове. Ніякого поділу чи поганого умислу я особисто тут не бачу, батьки скоріше хотіли жити окремо і щоб Ваша сестра теж жила окремо. Вас просто могли поки що не брати до уваги. Це життя. Це не поділ дітей це скоріше такі обставини а вони на жаль бувають різні
ФрекенБок• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
Так і не хочу того спадку, не хочу навіть думати за це
Почему? Вам же достанется пол квартиры и ещё плюс 14 тысяч, что не так?
Вишня на торті• 21 июля 2024
Вы хотели, чтобы родительская квартира перешла вам?
Вы знаете, я вас немного понимаю
автор Мира всем • 21 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Це поділ дітей! В неї одна дитина, але навіть фізично, вони їй виняньчили малу, ще коли сестра була заміжня! і з переїздами допомагали і повністю з ремонтом, фізично , не тільки матеріально! А я все сама з чоловіком…
автор Мира всем • 21 июля 2024
Ответ дляВишня на торті
Вы знаете, я вас немного понимаю
Я б хотіла , щоб батьки жили сто років, і ми були для них рівні
Цибулька зла• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
Ну утримувати сестру ви не повинні, однозначно. Допомогти по бажанню так, але не на постійній основі, бо до цього дуже швидко звикають, і коли раз відмовиш-то будеш поганою
Най хоч раз• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
Так разводитесь сейчас.
Родители и Вам помогут. Вы завидуете чужому горю. Даже не чужому, а горю своей сестры.

А она небось завидует, что вы в браке, и у вас нормальная семья
автор Мира всем • 21 июля 2024
Ответ дляЦибулька зла
Вони їй навіть пилосос віддали без мого відому, що ми бабусі передали
автор Мира всем • 21 июля 2024
Ответ дляЦибулька зла
Матеріально ми їй не допомагаємо
Цибулька зла• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
Я зрозуміла, вас непокоїть більше не фінансове питання, а участь батьків у вашому житті. Сестрі більше уваги в допомоги
Най хоч раз• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
Вы не сама, Вы с мужем.
А она сама, поэтому ей родители и помогают.

А потом она будет помогать им надеюсь