Особливо корисно для : какаяразніца і тд
Ответ дляbibizyana
Да и сейчас ни Германия , ни Италия никому не жмет…бывшие враги и 100 лет не прошло
Спеціально для вас пошукала, це реальна історія
Наталка -русалка• 22 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
ОДНОГО!!!!!!! ЄДИНОГО РАЗУ в Німеччині до влади прийшла хвора людина яка в міру своєї хвороби вважала себе і свою рассу найціннішою у світі з цих міркувань +- він напав на Європу . Все ….це скінчилось Німеччина просить пробачення до сих пір, сторінка перегорнута.
Україна має сусіда який СТОЛІТТЯМИ!!!! КОЖНІСІНЬКЕ СТОЛІТТЯ!!! Влаштовує геноцид, нищить людей, вбиває культуру, спадщину, мову однаковими методами з століття в століття!
Наталка -русалка• 22 июля 2024
Ответ дляBambi-kids
Ну якщо ви вже про німців то....Більше за німців приніс горя Україні сталін і іже..
Тим паче зараз українці сидять в Німеччині на виплатах просто масово
Наталка -русалка• 22 июля 2024
Ответ дляAlienushka
А якщо україномовні не цікавляться, тоді все добре???
Зазвичай цікавляться
Наталка -русалка• 22 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
По якому фото?
Як Німеччина вела війну,як веде сосія зараз ,по наслідкам бомбардувань
Наталка -русалка• 22 июля 2024
Ответ дляFilomena
Свою історію потрібно знати. Не все в ній ідеально. Але вже як є.
Для французів Наполеон герой, для казахів- чингиз хан.
У нас свої історичні постаті.
Варто лиш розуміти, що в рос імперії найстрашнішими ворогами були спочатку мазепинці, потім петлюрівці, а зараз ми-бандерівці)
Тож постать Петлюри однозначно варта розуміння нами)
У нас свої історичні постаті.
Вони кожен раз щось нове придумують
Ответ дляНаталка -русалка
Ви жартуєте зараз
Наталка -русалка• 22 июля 2024
Ответ дляdorik
Не нужно кричать за всех украинцев. То,что украинцы говорят на русском-это наша трагедия, особенно мы это поняли за последние 10 лет.
Вона нічого не розуміє,особисто я ігнорую російськомовних людей, виключення -це військові ,але і вони часто звертаються українською до мене
Наталка -русалка• 22 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Те що російська рідна для багатьох українців це проблема і біль, наслідки геноциду і асиміляції, дивно це не розуміти
Бо російські корені такі от сильні в таких
Mira29-c3c3• 22 июля 2024
Ответ дляbibizyana
Пройдет лет 10–20-30и с русскими все будут снова хороводы водить. 🤦♀️🤷♀️
Які 10?Ви й зараз готові з ними це робити .
Mira29-c3c3• 22 июля 2024
Ответ дляЕлена 2016
это обсуждать я не буду. Нас с вами там не было. У нас у каждого своя история семейная о войне, это было... вечная память нашим предкам.
Тобто ваш син буде розповідати про сьогоднішні події ,а його онуки скажуть «ой нас там не било».Так?
Ответ дляНаталка -русалка
В чому жарт?
Ви не бачите різниці в цих війнах
Наталка -русалка• 22 июля 2024
Ответ дляdorik
Це не робить вам честі ,краще нікому не розповідайте
Звісно розмовляти російською в Україні,російськомовним робить честь