Виниловая пластинка• 22 июля 2024
У дитини неприємно пахне пуповинний залишок
Сьогодні третій день після пологів. Сказали антисептиками не користуватися, тільки кип´яченою водою. Так роблять у цивілізованих країнах. Ну і ось має неприємний запах. Може, хоч спиртом помазати?
Виниловая пластинка
• 22 июля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Спиртом??? вы в своем уме???
А зеленка не на спирту? Раніше тільки нею мазали
Ангелок з ріжками• 22 июля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Уже лучше спиртом,чем водичкой
Виниловая пластинка
• 22 июля 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Помню точно такую же тему про плохой запах из пупка новорожденного
І чим закінчилося?
Вишнёвая Леди• 22 июля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
І чим закінчилося?
Попыталась найти тему, их оказывается очень много
Виниловая пластинка
• 22 июля 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Стрептоцид очень хорошо помогает
Старий токсичний антибіотик 🤦🏼♀️ Навіщо таке немовляті? Вже краще зеленка
Вишнёвая Леди• 22 июля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Посыпать ранку, прям интоксикация случится.
Прям токсичный
Мальчижка• 22 июля 2024
Настойка календулы, рекомендуют в 5 роддоме, Киев. У нас все было супер, в роддоме отпал и скоро зажил
Пирожкиня• 22 июля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Зеленка антисептик, а спирт только спалит.
Виниловая пластинка
• 22 июля 2024
Ответ дляКофр для ноги
Перекись
Хлоргексидин
Не пекут и лучше
Хлоргексидин
Не пекут и лучше
Доказова медицина пише, що перекис не вбиває мікроорганізми. Також за рахунок кисню в глибоких ранах може спричинити тромбоемболію. Але сумніваюся, що не вбиває бактерії, бо я колись обробляла свій пупок (у мене теж з´являвся запах попрілості), то після перекису він більше не повертався.
Але щойно запитала в педіатра, то радить хлоргексидин.
Виниловая пластинка
• 22 июля 2024
Ответ дляМальчижка
У 7 пологовому (Перинатальний центр) радять тільки безспиртові (хлоргексидин).
Виниловая пластинка
• 22 июля 2024
Ось чоловік приніс з аптеки хлоргексидин. Запах не прибрав. А за інструкцією його ще й не можна дітям до 12 років. Коротше, з практики: хлоргексидин не раджу. Треба йти по 70% спирт або календулу.
Виниловая пластинка
• 22 июля 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Прям токсичный
А навіщо це немовлятку??? Воно потрапляє в системний кровотік. Хіба немає безпечніших засобів? Стрептоцид і банеоцин - це антибіотики! Навіть не антисептики.
Кофр для ноги• 22 июля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Перекис вбива майже все. А особлибливо синегнойну паличку, яку і антибіотики толком не беруть. Паличка то для інформації, з пупком і хлоргексидину має вистачить.
Мій старший взагєалі обпісяв у перший день і на другий день все відпало та зажило. З молодшим слухалась, не мазала, через 10 днів психонула і обробила. Чи перекисом, чи чимось схожим. Зажило, все норм.
Вишнёвая Леди• 22 июля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Ви плутаєте місцеву дію і системну.
Посипати ранку порошком, це місцево, в кровоток не потрапляє
Робіть як хочете, Ваша дитина, грайтесь
ИНЬэтовамниЯНЬ• 22 июля 2024
Той залишок що відвалюється і повинен так пахнути, всі чогось тут вирішили, що смердить пупок
ХикориДикори• 23 июля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Мірамістін або целіста це одна діюча речовина. Чудовий антисептик. Він як водичка, не пече, без смаку, але класно дизифікує. Я своїй дитині пшикала на пупок, бо нахалеру, щоб він гнив? Попшикала, потім через 5 хвилин витерла, промокнула салфеткой і не закривати пупок нічим, щоб був на повітрі.