Звожу з розуму• 22 июля 2024
Наше покоління більш відповідальне щодо дітей
Нам з чоловіком батьки ні з однієї сторони не допомогли нічим, весь старт давали собі самі… Думаю, розумієте, що самим собі заробити мінімум 50к на житло навіть - це ще та робота. Купа часу, сил, та нервів. А ще потрібне авто для комфортного життя, тощо.
Скільки ми живемо, скільки і вислуховуємо, що пора вже заводити дітей, бо раніше ж якось народжували… А ми ніяк не зберемося.
І це кажуть люди, які ні собі на житло не заробили (в нашому випадку з обох сторін з житлом допомогли бабусі-дідусі, спадщина), ні дітям не змогли допомогти, так що вони тепер змушені працювати овертайм без відпусток взагалі, щоб створити собі комфорт.
«Ми ж вас якось виростили».
Так, дякую, все цінуємо, але я своїх дітей так ростити не хочу. А тим паче не хочу для них такого дорослого життя, яке маю сама.
Цікаво, це у всіх так? Я ледве вже стримуюся, коли зі мною починає хтось з наших батьків говорити на тему дітей 😡 Щоб когось не образити. Ми самі виросли в бідності, з купою психологічних проблем на цій почві, а тепер ще нам радять так само вчинити зі своїми дітьми
«Ми ж вас якось виростили».
Мой_ужин• 22 июля 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Інфляція?
Європейські євреї 80 років тому теж були впевнені в майбутньому. А опинились в Гетто. Життя непередбачувана річ.
сама себе прекрасная• 22 июля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Я б посперечалася, особистість дитини залежить від виховання, а не від фінансового стану сімʼї.
Виховання й фінанси йдуть поряд.
Тень льва• 22 июля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Ага- ага
Джем Шакіри• 22 июля 2024
Ответ длясама себе прекрасная
конечно лучше на все готовенькое, но оно не ценится
и такие дети, в основном, пускаются во все тяжкие и плохо заканчивают
Конечно лучше. Спокойно учиться, потом стажироваться по профессии, знать что у тебя всегда есть нормальное лилье, крепкий тыл и поддержка. Создать семью родить детей. И знаете никто из моих знакомых и друзей кому родители дали старт в жизни создали прекрасные семьи, нормально работают и все у них спокойно и размеренно.
Звожу з розуму
• 22 июля 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Виховання й фінанси йдуть поряд.
Я знаю багатьох дітей з забезпечених сімей, яким дали житло, і в результаті діти до 25 років вже побудували собі бізнес, обʼїздили купу країн, і взагалі чудово собі живуть-поживають. Так, наряду з ними є і ті, хто все пропили і впали на дно) Але ви так кажете, як наче наркоманів та пияк немає серед бідняків.
сама себе прекрасная• 22 июля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
редко кто такое ценит
Джем Шакіри• 22 июля 2024
Ответ длясама себе прекрасная
редко кто такое ценит
Большинство конечно ценит и нормально живёт. Но интереснее всегда истории про мажоров-наркоманов.
Звожу з розуму
• 22 июля 2024
Ответ дляМой_ужин
Життя протягом останніх 4 років вас нічому не вчить?
Ви про те, що життя непередбачуване? Звісно. Але ж це не означає, що не треба нічого робити для свого майбутнього. Я вважаю так, своє майбутнє треба намагатися забезпечити на 100%. А там вже як життя розпорядиться… Принаймні, ви зробили все що могли
Белочкой зови• 22 июля 2024
Про поколение не согласна. Всякие есть. И те кто бездумно плодятся и те кто принимает обдуманное решение иметь или не иметь ребенка. Это не всегда напрямую зависит от финансового положения и возраста.
Не хотите не рожайте. Не важна причина этого нежелания, все равно и среди старшего поколения и среди ровесников есть те, кто сует нос в чужую семью и навязчиво интересуется тем, что их не касается. В лес таких ссаной метлой
Аноним_Русалка• 22 июля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Рівень свого комфорту? 😂 Який там комфорт, з вихідними даними, які були у мене - комфорт мені тільки снився, я на той комфорт досі заробляю. І саме тому досі і не народжую. Хочеться привезти дитину з пологового в свою квартирку з облаштованою під неї кімнатою. З гарними умовами для життя. І далі вже заробляти на щасливе дитинство для неї, і щасливе життя для себе. А в ідеалі - ще й дитині гроші на майбутнє накопичити, щоб вона могла після навчання подорожувати, пізнавати себе, та будувати бізнес
Саме про це я й кажу) Коли все це є, звісно, ростити дітей легше (зауважу - якщо ви не упахались обидва так, що і дітям вже не раді). Але насправді, можна виростити щасливих дітей і не лише за цих умов. Просто для батьків це буде більш складно.
Те, що ви не хочете народжувати, поки не забезпечили собі такий комфорт - це не погано і не добре. Просто ваш вибір, за який ви не маєте виправдовуватись.
Усвідомте це, стане легше.
А ще вам правильно написали, це все трохи химерно на сьогодні...
Усвідомте це, стане легше.
постою_послушаю• 22 июля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
А ніхто і не каже, що не нормально 🤷♀️ Просто нас чомусь в сімʼї вже буквально за це засуджують, бо дослівно «раніше в полі народжували, і норм». От цікаво, це тільки у нас такі цікаві родичі?)
Ну вы тоже засуджуєте родителей с обоих сторон и за отсутствие старта, и за то, сколько вы сейчас работаете. Наверное семейное это у вас -засуджувати.
А по теме, знаете, есть выражение:’ Хочешь рассмешить Бога-расскажи ему о своих планах’.
Неужели вы до сих пор не поняли, как шатко всё материальное? У меня и дом есть, и квартира, а живём с 14 года на съеме.
Звожу з розуму
• 25 июля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Так давайте все не работать, идти гулять - все равно все материальное шатко!) смешные такие все