Пампушечка• 22 июля 2024

Вам вдалось побороти негативні думки і мислення?

Зі мною давно депресії, поки була молодша справлялась , іноді без ліків… з часом поставили інший діагноз. Думки зі мною завжди, програмую , що буде погано, не вірю ні в що хороше.
Суцільна зрада• 22 июля 2024
Робота з психіатром + АД

Alenka34@• 22 июля 2024
Я така ж,молодша якось справлялася ,зараз взагалі жах. Сльози без причини,все не так ,нічого не миле. Мені 29
Агент Пинкертона• 22 июля 2024
Ловлю себя на плохой мысли и стараюсь переключать внимание на что-то другое. Когда опять плохие, то опять возвращаю себя к делам. Но переключать внимание на какое-то дело (немецкий учит, на алиэкспресс фигню покупать, квартиру убрать)
Alenka34@• 22 июля 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Робота з психіатром + АД
Вам допомогло?
КошкинДом• 22 июля 2024
Мені кіт дуже допомагав.
Суцільна зрада• 22 июля 2024
Ответ дляAlenka34@
Вам допомогло?
Так, відчула себе людиною, трава зелена , сонце світить) не запускайте проблему, вона сама не пройде. Якість вашого життя покращиться на 200%
Alenka34@• 22 июля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Надовго виходить?
Alenka34@• 22 июля 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Клас. А якщо вагітна ,а куди зверталися?
Агент Пинкертона• 22 июля 2024
Ответ дляAlenka34@
Надовго виходить?
Входит в привычку. Очень возвращает на землю необходимость зарабатывать. Особенно когда понимаешь, что все-таки хочешь. Еще бег помог. Короткие пробежки по 15 минут. Бегаю вообще с комфортом для себя. Не особо напрягаюсь. Потом силы появляются.

Да будет так• 22 июля 2024
Йдіть до психіатра : не втрачайте час
Alenka34@• 22 июля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Мені нічого не допомагає
Суцільна зрада• 22 июля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Це метод заземлення. Треба щось потрогати тактильно 3 предмета, знайти якийсь колір однаковий очима в різних місцях, понюхати 3 речі. Тоді ваш мозок відволікається на інше
Alenka34@• 22 июля 2024
Ответ дляДа будет так
Йдіть до психіатра : не втрачайте час
Порадьте когось
автор Пампушечка • 22 июля 2024
Ответ дляДа будет так
Йдіть до психіатра : не втрачайте час
Я приймаю ад, працюю з психологом. Але думки нікуди не діваються
Да будет так• 22 июля 2024
Ответ дляAlenka34@
Порадьте когось
Жигайло Виталий Иванович
Да будет так• 22 июля 2024
Ответ дляПампушечка
Можливо ліки вам не підійшли
Перша скрипка• 22 июля 2024
Нет. Но я и не особо боролась с ними
Агент Пинкертона• 22 июля 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Возможно, но со мной такое не очень работает. Ну потрогал ты три вещи, а дальше? Когда начинаешь что-то убирать, то оно сразу захватывает. То одно, то второе, то третье, то двери от туалета/ванны протереть)))))
автор Пампушечка • 22 июля 2024
Ответ дляДа будет так
Можливо ліки вам не підійшли
Як вони приберуть негативне мислення ?

Суцільна зрада• 22 июля 2024
Ответ дляAlenka34@
Так само до психіатра, не ведіться на психологів, психотерапевтів. Психіатри проводять індивідуальні і групові заняття. Але ад навряд чи випишуть, щось рослинне. Добре допомагає прослуховування афімацій, я періодично слухаю Олену вальяк
автор Пампушечка • 22 июля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
На мене теж не діють психологічні штучки
Да будет так• 22 июля 2024
Ответ дляПампушечка
Як вони приберуть негативне мислення ?
Повернуть нейронні звя*зки в голові в нормальний стан
І все буде ок
Агент Пинкертона• 22 июля 2024
Ответ дляПампушечка
Найдите то, что работает. Пробуйте.
КошкинДом• 22 июля 2024
Ответ дляСуцільна зрада
А які АД приймали?
Да будет так• 22 июля 2024
Ответ дляAlenka34@
Вагітні теж пьють АД і годуючі
Суцільна зрада• 22 июля 2024
Ответ дляПампушечка
Ну ад мають не миттєву дію, але якщо за місяць не має змін, міняйте ад вони вам не підходять. Не витрачайте час на психолога, це ні про що
Суцільна зрада• 22 июля 2024
Ответ дляПампушечка
Як вони приберуть негативне мислення ?
Елементарно, їх просто не буде, а буде чиста прозора голова без назойливих думок
Суцільна зрада• 22 июля 2024
Ответ дляПампушечка
То вам здається, коли ви місяць проп´єте і відходите на групові заняття у вас зміниться мислення і ви не будете підтримувати і розвивати оту дурню у голові. Рекомендую групові
Alenka34@• 22 июля 2024
Ответ дляДа будет так
Жигайло Виталий Иванович
Місто?
Суцільна зрада• 22 июля 2024
Ответ дляКошкинДом
А які АД приймали?
Не буди писати, вони за рецептом. Перші не підійшли, другі чудові. Але майте на увазі наберете вагу, мені це не критично, бо я була дуже худенька 47кг, зараз 54