Тут надолго• 23 июля 2024

Болгария, солнечный берег, 10:23

Я очень не прихотливый человек, очень.
Отдыхала в детстве в крыму в каких-то курятниках, т е повидала всякое, но такое вижу впервые, как в фильме «будте моим мужем»
Я настолько в ахере, что мне даже смешно, но все-таки хочется плакать, ведь на это я потратила свой отпуск🥲
Луковая• 23 июля 2024
Ну так а куди всі наші по-вашому поїхали?

Луковая• 23 июля 2024
Хоча я теж такого не люблю, тому в принципі і відпочиваю на дачі в самоті у рідних бур´янах :)
Синиця у спідниці• 23 июля 2024
Ответ дляЛуковая
Ми в Туреччині були, там багато наших теж.
Луковая• 23 июля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Туреччина дорожче трохи буде
Пекельнi Борошна• 23 июля 2024
Надо было брать отель со своим пляжем
Брюлик в стразах• 23 июля 2024
Помотрела цены на Болгарию в этом году и решила поехать в Грецию
ПАЦАНКА О• 23 июля 2024
Взагалі нічого не зрозуміла. Що не так? Ви поїхали на попсовий дешевий курорт і здивувалися, що там не балі?!
Брюлик в стразах• 23 июля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Надо было брать отель со своим пляжем
Совсем другая цена будет)
Каляка маляка• 23 июля 2024
Ви ж не оплачували пустий пляж. Люди теж хочуть відпочити, рванули в Болгарію. Була (давно) на багатьох пляжах Болгарії-усюди таке, якщо це вас заспокоїть

Треба підробіток• 23 июля 2024
Я Болгарію для себе давно закрила. Затока Затокою) Є гарні містечка типу Єленіте, Св. Влас, але ніт - я на інші моря поїду
ГороховаЯ• 23 июля 2024
Завжди в липні багато людей, де б ти не був
Пекельнi Борошна• 23 июля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Совсем другая цена будет)
Мы платили в конце июня по 480 евро за отель 4* все включено на 2е недели, с проездом автобусом туда/сюда
Прибираю щодня• 23 июля 2024
Ответ дляЛуковая
Я також
Кондуктор троллейбуса• 23 июля 2024
В сезон такого навіть не було в Затоці років 10 тому. А я ще думала щоб по скромному в Болгарію поїхати, краще вже в Чорногорію на 10 годин довше волоктись але море і природа а не суп з людей.
Пекельнi Борошна• 23 июля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
И сколько вы потратили?
Прибираю щодня• 23 июля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Подскажите пожалуйста, сколько стоит отель в Греции?
Брюлик в стразах• 23 июля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Как называется ваш отель?
Я долго мониторила Болгарию
ПрипоРошенная• 23 июля 2024
Мда, я думала такого вже не буває. Відпочивала в Албанії, мабуть, мало хто наважується туди добиратися, тому що там на початку липня було майже пусто - із 20 рядів зонтиків, можливо перші 2 були зайняті.
любименькая• 23 июля 2024
Июль месяц. Что Вы хотели? Часто так на многих пляжах

Щаслива Я• 23 июля 2024
А чому ви вирішили, що наприкінці липня ви на пляжі будете самі? Тим більше, якщо їхали в готель без свого пляжу. Абсолютно нормальна картина для дешевого курорту на море посередині літа.
Треба було або їхати на початку червня - на початку вересня, їхати в готель із власним пляжем, або обирати взагалі іншу країну
любименькая• 23 июля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Надо было брать отель со своим пляжем
Люди хотят заплатить две копейки, а лучше вообще бесплатно и чтобы людей на море в радиусе 5 километров не было вообще.
Прибираю щодня• 23 июля 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Вам понравилось в Албании?
любименькая• 23 июля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Автор ставит рука-лицо если ей пишут что на пляже в июле бывают люди)
ПрипоРошенная• 23 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Вам понравилось в Албании?
Я третій рік туди катаюсь, це самий бюджетний відпочинок за неймовірну красу природи і море. Але є свої ньюанси, наприклад дуже брудно скрізь.
Брюлик в стразах• 23 июля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Очень разные цены, просто я люблю Корфу❤
Брюлик в стразах• 23 июля 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Как вам сервис в Албании?
Брюлик в стразах• 23 июля 2024
Ответ дляЩаслива Я
В начале июня еще холодное море в Болгарии)))
ПрипоРошенная• 23 июля 2024
Непогано. В отелях, апартаментах , на платних пляжах - прибирають. Є дуже пристойні ресторанчики.
Доктор Варвар• 23 июля 2024
Ой, я такое тоже не люблю. Потом удивляются, что дети болеют в Болгарии всякими кишечками. Неудивительно, столько людей.
СhanelKa• 23 июля 2024
Автор, розумію
Але це ж бюджетний відпочинок
Якщо вам потрібні величезні неосяжні пляжі, з мінімум людей, то наступного разу вам на океан