Тут надолго• 23 июля 2024
Болгария, солнечный берег, 10:23
Я очень не прихотливый человек, очень.
Отдыхала в детстве в крыму в каких-то курятниках, т е повидала всякое, но такое вижу впервые, как в фильме «будте моим мужем»
Я настолько в ахере, что мне даже смешно, но все-таки хочется плакать, ведь на это я потратила свой отпуск🥲
Пекельнi Борошна• 23 июля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Как называется ваш отель?
Я долго мониторила Болгарию
Ой, надо вспомнить
В Елените он, Роял Холидей вроде, очень приличный
Неместная Я• 23 июля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
В начале июня еще холодное море в Болгарии)))
Не дуже воно там холодне. Але для тих, хто любить +30 воду, дійсно не варіант.
Сонячний берег - містечко, де чи не сотня дитячих таборів.
Було б дивно, якби у липні там були порожні пляжі.
Злюсь до кипіння• 23 июля 2024
Звичайно, бо ви на безплатному пляжі. Там завжди стільки людей. Поруч є платний з лежаками - там просторно
Злюсь до кипіння• 23 июля 2024
Ответ дляСhanelKa
Автор, розумію
Але це ж бюджетний відпочинок
Якщо вам потрібні величезні неосяжні пляжі, з мінімум людей, то наступного разу вам на океан
Але це ж бюджетний відпочинок
Ну давайте честно поехать на море в другую страну не очень то и бюджетно.
Не думаю что даже 50% могут себе это позволить
Моська-слон• 23 июля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ось ситуація на платному, який поруч. Зробила скрін зі свого відео
Вартість?
Неместная Я• 23 июля 2024
Ответ дляIsa Dora
410 євро коштує путівка для дитини.
10 днів, 9 ночей. Сонячний берег, середина липня.
Де дешевше море?
Тому там стільки народу і є.
Де дешевше море?
Тому там стільки народу і є.
Тут надолго
• 23 июля 2024
Ответ дляЩаслива Я
А чому ви вирішили, що наприкінці липня ви на пляжі будете самі?
Тим більше, якщо їхали в готель без свого пляжу. Абсолютно нормальна картина для дешевого курорту на море посередині літа.
Треба було або їхати на початку червня - на початку вересня, їхати в готель із власним пляжем, або обирати взагалі іншу країну
Тим більше, якщо їхали в готель без свого пляжу. Абсолютно нормальна картина для дешевого курорту на море посередині літа. Треба було або їхати на початку червня - на початку вересня, їхати в готель із власним пляжем, або обирати взагалі іншу країну
Я ж пишу, бачу саме таке перший раз, ні в затоці, ні в бердіку, турції, египті, що там ще бюджетне, ніде такого не було
Тану на сонці• 23 июля 2024
Ответ дляПасти Ла
И ехать 50 часов
23 часа с перелётом Киев и до отеля
Пасти Ла• 23 июля 2024
Ответ дляIsa Dora
Одесса неделю назад, вид снизу, поэтому кажется, что есть места, а по факту к морю по головам пробираешься в 8.30
Пасти Ла• 23 июля 2024
Ответ дляТану на сонці
23 часа с перелётом Киев и до отеля
Угу, до перелёта добираться сколько?
Тушьмушьнюшь• 23 июля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Надо было брать отель со своим пляжем
100 тыс. за неделю 2+1
Багиня• 23 июля 2024
Не все пляжы сейчас в Болгарии с таким количеством людей. В данный момент нахожусь в Св.Константина и Елены и пляж от отеля и людей не много.... Вчера в Варне были и городской обычный пляж людей тоже было не так много....
Тушьмушьнюшь• 23 июля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Мы платили в конце июня по 480 евро за отель 4* все включено на 2е недели, с проездом автобусом туда/сюда
Покажите отель !
Ранее бронирование с февраля - мама + 2 детей, 7 дней, без своего пляжа = 1 тыс.долларов.
Україна понад усе!• 23 июля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Ми в Туреччині були, там багато наших теж.
Мы были в Мармарисе,очень мало украинцев и русских,в основном, британцы и немцы
Хочу барабульки• 23 июля 2024
Якщо чесно, фоткі автора нагадали мені, старі добрі часі-коли ми їздили в Крим. Йшли на пляж о 5 ранку, пішки хвилин 30, щоб зайняти місця 😂. Бо о 8 ранку вже не було де яблуку впасти. Але це було років 20 тому, не було можливості відпочивати в готелі . Зараз би так не поїхала. В Болгарії ніколи не була, тому що оці всі розповіді що їхати 30 годин, а то і більше-відбивають охоту 😅
Ку-кусик• 23 июля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Надо было брать отель со своим пляжем
в Болгарії у отеля може бути тільки свій басейн. всі пляжі там по закону загальнодоступні і цей закон дуже дотримується
Пекельнi Борошна• 23 июля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Покажите отель !
Тоже бронировали в феврале
Получилось на 4х, 1920 евро на две недели
Божий одуванчик• 23 июля 2024
Ответ дляЛуковая
Ну так а куди всі наші по-вашому поїхали?
Не вигадуйте! Немає на фото ніяких наших. Ні одной фітоняшки у купальнику VS. Чи ви не про порадниць?
Пекельнi Борошна• 23 июля 2024
Ответ дляКу-кусик
Ну если отель не в черте города, то туда мало кто ходит, за 2е недели не видела прибившихся туристов, которые бы шли с другой территории или приезжали на машинах
Мішечок щастя• 23 июля 2024
Ответ дляIsa Dora
В Одессе тоже самое с «бесплатным» морем. Болгария не дороже Одессы.
Контрольница• 23 июля 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Взагалі нічого не зрозуміла. Що не так? Ви поїхали на попсовий дешевий курорт і здивувалися, що там не балі?!
Він цього року вже не дешевий