Швидкоруч• 23 июля 2024
Що ви зараз готуєте? Вже нічого не хочеться, фантазії 0 і загалом задовбало
Хома з пастою• 23 июля 2024
Мои фантазии более оригинальные, чем куховарство, варка борщей и супов
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 июля 2024
современный человек очень балованный. уже и забыли, что раньше ели, только когда охота удалась
Тектологиня 80lv• 23 июля 2024
Der_Natali• 23 июля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Вчора приготувала шпарагівку с копченим салом,часником та кропом,смакота!
Рецепт,будь ласка,дайте.Звучить жирно і калорійності,як любить мій чоловік
ТигрЛьвович• 23 июля 2024
Індичку тушкую зараз з квасолею, помідорами, часником. Зелень наприкінці додам
ХаДиДиШь• 23 июля 2024
Куриный суп с лапшой
Спагетти с морепродуктами в сливочном соусе
Окрошка
А так тоже кризис жанра(
Окрошка
А так тоже кризис жанра(
Швидкоруч
• 23 июля 2024
Ответ дляХома з пастою
Які?
Стрекозей• 23 июля 2024
Вчора плов і кабачковий рулет. Сьогодні картоплю по селянськи, мʼясо швидко в мультипечі запечу і салат з помідорами на обід зроблю, завтра перець фарширований. Всеодно готую щось, тому що чоловіка і сина підлітка треба годувати, на одних бутербродах і салатиках вони не протягнуть довго.
#Пойду_кгадалке• 23 июля 2024
Нічого, їмо яйця сир фрукти овочі, якусь кашу чи макарони, якщо щось хочеться смачного то є столова з домашньою кухнею
КаваЗМолоком• 23 июля 2024
Картопля молода , соте овочеве(кабачки, баклажани, перець, морква, цибуля, помідори, і мій секретний інгрідієнт куркума), салати з свіжих овочів і зелені, вареники якось із сиром і базиліком робила,борщ, рис з кабачками і м´ясом індичим
Тектологиня 80lv• 23 июля 2024
Ответ дляDer_Natali
Воно звичайно трошки калорійне,але не жирне на смак,ніжне.Зварити шпарагівку в підсоленому окропі 10 хв,до м´якості,можна трохи довше,злити воду.На пательні обсмажити часничок,щвичайне або підкопчене сало шматочками дрібними,трошки чорного перцю ,потім додати варену шпарагівку,обсмажити разом 5-7 хв,посипати кропом і дати постояти, одружитися тому всьому ще 5-10 хв,і буде смакота! В мене навіть дитина неовочева цю страву їсть
Вчителька з мікрорайону• 23 июля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Дождевые черви?
Завжди недо...• 23 июля 2024
Ответ дляСтрекозей
На бутерах протягнуть... Але то дорожче виходить. Бо м´ясо дешевше ніж сир і ковбаса
Бабка-байкерша• 23 июля 2024
Ответ дляХома з пастою
Например сидеть на советчице
Яжемать Мне можно• 23 июля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Ой, это безумно вкусно. Пробовали такое в Мукачево. Спасибо, что напомнили.
Сегодня я не я• 23 июля 2024
Мене сьогодні на налисники з карамелізованими яблуками пробило.
Був омлет з сардельками ще і салат з сезонних овочів
Бабка-байкерша• 23 июля 2024
Сейчас овощей много в меню. Жарю, тушу, запекаю, оладьи делаю. И мясо каждый день. У меня все в семье мясоеды.
Швидкоруч
• 23 июля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Сьогодні в планах смажений короп
покупний?
Швидкоруч
• 23 июля 2024
Ответ дляспальное место
Коли мені нічого не хочеться, я нічого не готую.
Мені готувати не хочеться ніколи
Швидкоруч
• 23 июля 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Перший раз чую